Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Поиск 


Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади ( 550 ) (О порядке контроля за осуществлением органами местного самоуправления делегированных полномочий органов исполнительной власти)

Название (рус.) О порядке контроля за осуществлением органами местного самоуправления делегированных полномочий органов исполнительной власти
Кем принят Обласна державна адміністрація
Тип документа Розпорядження,Порядок
Рег. номер 550
Дата принятия 08.10.2004
Статус Действующий
Документ предоставляется совершенно бесплатно, без СМС или другой скрытой оплаты.
Скачивание доступно только зарегистрированным пользователям.
Зарегистрируйтесь сейчас и получите свободный доступ ко всей базе документов - ДСТУ, ГОСТ, ДБН, Снип, Санпин




Скачать документ бесплатно!


Предварительный просмотр:

Про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади

Розпорядження Закарпатської обласної державної адміністрації
від 8 жовтня 2004 року N 550

Зареєстровано в Закарпатському обласному управлінні юстиції
12 жовтня 2004 р. за N 031/635

Відповідно до статей 6, 35, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", частини четвертої статті 143 Конституції України, частини другої статті 76 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року N 339 "Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади" (із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2004 року N 835):

1. Встановити періодичність проведення перевірок роботи міськвиконкомів (міст обласного значення) щодо здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади не менше одного разу на рік і затвердити Графік перевірок роботи міськвиконкомів щодо здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади та Порядок проведення перевірок роботи міськвиконкомів щодо здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, що додаються.

2. Головам міськвиконкомів (міст обласного значення):

2.1. Копії рішень виконкомів, прийнятих з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, надсилати в організаційний відділ апарату облдержадміністрації протягом 10 днів з дня їх прийняття.

2.2. Один раз на півріччя до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, надсилати в організаційний відділ апарату облдержадміністрації узагальнений звіт про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади за формою згідно з додатком.

3. Головам райдержадміністрацій:

3.1. У місячний термін розробити та затвердити відповідний Порядок контролю за здійсненням виконкомами сільських, селищних і міських (міст районного значення) рад делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

3.2. Один раз на півріччя до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, надсилати в організаційний відділ апарату облдержадміністрації інформацію про стан контролю за здійсненням виконкомами сільських, селищних і міських (міст районного значення) рад делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

4. Організаційному відділу апарату облдержадміністрації один раз на півріччя до 20 числа місяця, що настає за звітнім періодом, подавати голові облдержадміністрації інформацію щодо контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 03.06.99 N 263.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови, керівника апарату державної адміністрації Опачка М. І.

 

Голова державної адміністрації 

І. М. Різак 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Закарпатської обласної державної адміністрації
від 8 жовтня 2004 р. N 550

Зареєстровано
в Закарпатському обласному управлінні юстиції
12 жовтня 2004 р. за N 032/636 


ПОРЯДОК
проведення перевірок роботи міськвиконкомів щодо здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади

1. Апарат обласної державної адміністрації формує комісії з проведення перевірок роботи виконкомів міст обласного значення (далі - міськвиконкоми) щодо здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, визначає перелік питань для вивчення, а також тривалість перевірки та подає на затвердження голові облдержадміністрації. Загальне керівництво перевіркою за дорученням голови облдержадміністрації здійснює один із його заступників.

2. Голова комісії представляє керівництву відповідного міськвиконкому її склад, перелік питань, які будуть вивчатися, та порядок проведення перевірки.

3. За результатами перевірки оформляється акт за підписом осіб, які проводили перевірку. Акт передається голові облдержадміністрації, а копія акта - керівництву міськвиконкому для відповідного реагування.

4. Міськвиконком у тижневий термін з дня закінчення перевірки інформує голову облдержадміністрації про заходи, вжиті для усунення виявлених недоліків та порушень.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Закарпатської обласної державної адміністрації
від 8 жовтня 2004 р. N 550 


ГРАФІК
перевірок роботи міськвиконкомів щодо здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади

Ужгородський міськвиконком 

- вересень 

Мукачівський міськвиконком 

- листопад 

Хустський міськвиконком 

- грудень 

Берегівський міськвиконком 

- лютий 

Чопський міськвиконком 

- березень 


 

Додаток
до розпорядження Закарпатської обласної державної адміністрації
від 8 жовтня 2004 р. N 550 


УЗАГАЛЬНЕНИЙ ЗВІТ
про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

N
з/п 

Назва повноважень 

Розглянуто питань 

N рішень 

Результативність прийнятих рішень (проблеми, які виникли у процесі реалізації повноважень) 


Дата  

 

Голова міськвиконкому 

(підпис) 


 

Заступник голови, керівник
апарату державної адміністрації 

 
М. І. Опачко