Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Семинар


Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2005 роц

Название (рус.) Об итогах проведения III этапа Всеукраинского конкурса-защиты научно-исследовательских работ учеников-членов Малой академии наук Украины в 2005 роц
Кем принят Мін. освіти та науки (МОН)
Тип документа Наказ
Рег. номер 310
Дата принятия 24.05.2005
Рег. номер в Минюсте 580/10860
Дата регистрации в Минюсте 27.05.2005
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи




 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

24.05.2005 N 310


Про підсумки проведення III етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України
у 2005 році


Міністерством освіти і науки України, Президією Малої
академії наук України протягом 4-29 квітня 2005 року був
проведений III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
України.
У конкурсі-захисті взяли участь команди з Автономної
Республіки Крим, 24 областей України, міст Києва та Севастополя.
Команди формувались відповідно до Умов проведення III етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України (наказ міністерства від
15.11.2004. N 863 ( v0863290-04 ).
На розгляд журі подали свої науково-дослідницькі роботи 846
юних науковців. Журі конкурсу, до складу якого увійшли науковці
Національної академії наук України, Академії педагогічних наук
України та науково-педагогічні працівники вищих навчальних
закладів України, відзначило широкий аспект наукової тематики,
актуальність переважної більшості науково-дослідницьких робіт,
високий рівень їх захисту.
Слід відзначити високий рівень організаційного забезпечення
конкурсу державним позашкільним навчальним закладом Малою
академією наук учнівської молоді (Лісовий О.В.), Національним
еколого-натуралістичним центром учнівської молоді
(Вербицький В.В.), Українським державним центром позашкільної
освіти (Ткачук В.В), Українським державним центром туризму і
краєзнавства учнівської молоді (Матющенко О.К.).
За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх
захисту та виконання контрольних робіт з базових дисциплін
визначено переможців III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту. З
науково-технічного напряму (відділення обчислювальної техніки та
програмування, техніко-технологічне, фізико-математичне) високий
рівень підготовки показали учні-члени Харківського (з 16 учасників
15 призерів), Запорізької (з 16 - 14), Дніпропетровської (з 13 -
11), Київського міського (з 16 - 10), Рівненського (з 16 - 9),
Херсонського (з 15 - 8), Волинського (з 14 - 9),
Івано-Франківського (з 12 - 7) обласних територіальних відділень
Малої академії наук. Найбільшу кількість призових місць на
історико-географічному відділенні вибороли юні науковці з
Автономної Республіки Крим, Миколаївської, Полтавської,
Рівненської, Харківської областей, на хіміко-біологічному
відділенні - Запорізької, Івано-Франківської, Волинської областей
та м. Києва, на відділенні філології та мистецтвознавства -
Волинської, Львівської, Харківської, Черкаської, Житомирської,
Херсонської областей.
Враховуючи зазначене, Н А К А З У Ю:

1. Затвердити список переможців III етапу
Всеукраїнського-конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України у 2005 році (додаток 1).

2. Затвердити список учасників III етапу
Всеукраїнського-конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України у 2005 році (додаток 2).

3. Відзначити подякою Міністерства освіти і науки України за
високий професіоналізм та значний особистий вклад у розвиток
обдарованої молоді України членів журі та організаторів III етапу
конкурсу-захисту (додаток 3).

4. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим,
начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та
Севастопольської міських державних адміністрацій:

4.1. Довести до відома місцевих органів управління освітою та
керівників навчальних закладів результати проведення III етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України у 2005 році.

4.2. Проаналізувати стан роботи територіальних відділень
Малої академії наук України та сприяти поліпшенню діяльності
секцій, гуртків, учнівських об'єднань з
дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти у
загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах.

4.3. Відзначити наукових керівників призерів III етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України.

4.4. Подати до 20 липня 2005 року відділу позашкільної
освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Рогожа М.М.)
подання, за встановленою формою, для відзначення нагородами
Міністерства освіти і науки України за вагомий особистий внесок у
розвиток обдарованої молоді наукових керівників дослідницьких
робіт учнів-членів МАН, організаторів науково-дослідницької роботи
учнів, педагогічних працівників територіальних відділень МАН
України.

5. Ректорам (директорам) вищих навчальних закладів I-IV
рівнів акредитації при організації роботи приймальних комісій
врахувати положення пунктів 16 та 19 Умов прийому до вищих
навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства
освіти і науки України від 07.04.2003 N 212 ( z0325-03 ) щодо
особливих умов конкурсу та форм проведення вступних випробувань
для призерів III етапу Всеукраїнського конкурсу захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
України за умови відповідності базової дисципліни профілюючому
іспиту.

6. Малій академії наук учнівської молоді (Лісовий О.В.)
спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської
молоді (Вербицький В.В.), Українським державним центром
позашкільної освіти (Ткачук В.В.) та. Українським державним
центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (Матющенко О.К.)
до 1 серпня 2005 року підготувати аналітичну довідку за
результатами проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
України у 2005 році.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Огнев'юка В.О.

Міністр С.М.Ніколаєнко


Додаток 1
до наказу МОН України
24.05.2005 N 310


СПИСОК
призерів III етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів МАН України в 2005 році


Хіміко-біологічне наукове відділення

Секція хімії
(базовий предмет - хімія)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Водолаженко Марія|учениця 11 класу ліцею N 161 "Імпульс" |
| |Олександрівна |м. Харкова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Федін Ігор |учень 11 класу природничонаукового ліцею |
| |Олегович |N 145 м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Андрієць Олена |учениця 11 класу гімназії N 32 м. Полтави;|
| |Станіславівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Лістунов Дмитро |учень 10 класу Овруцької ЗОШ I-III ст. N 4|
| |Петрович |Житомирської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Пригородов Павло |учень 11 класу багатопрофільного ліцею |
| |Володимирович |м. Сєвєродонецька Луганської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Ткаченко Ольга |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Вікторівна |Херсонському державному університеті |
| | |м. Херсона; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Аджіаметов Арсен |учень 11 класу Новожилівської ЗОШ |
| |Ібрішович |Білогірського району Автономної Республіки|
| | |Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кукуєв Максим |учень 10 класу СЗОШ I-III ст. N 17 |
| |Олександрович |м. Черкас; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Поляновський |учень 11 класу СЗОШ I-III ст. N 9 |
| |Микола |м. Фастова Київської області; |
| |Олександрович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Пустовойченко |учень 11 класу фізико-математичного ліцею |
| |Микола |м. Львова; |
| |Миколайович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Рак Дмитро |учень 11 класу Мукачівської ЗОШ I-III ст. |
| |Мирославович |N 1 ім. О.С.Пушкіна Закарпатської області;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Шийчук Андрій |учень 11 класу природничо-математичного |
| |Олександрович |ліцею м. Івано-Франківська; |
------------------------------------------------------------------

Секція лісового господарства
(базовий предмет - математика, біологія,
хімія за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Зіненко Анна |учениця 11 класу гімназії східних мов N 1 |
| |Олександрівна |м. Києва (базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Головерова Олена |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 57 |
| |Юріївна |м. Луганська (базовий предмет - біологія);|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Іроденко Юлія |учениця 11 класу Надвірнянської СЗОШ I-III|
| |Мирославівна |ст. N 1 Івано-Франківської області |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Резніченко Сергій|учень 9 класу гімназії N 10 м. Мелітополя |
| |Сергійович |Запорізької області (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Русак Наталія |учениця 9 класу ЗОШ I-III ст. N 5 |
| |Петрівна |м. Житомира (базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Гарбарчук Сергій |учень 11 класу Волинського обласного |
| |Олегович |ліцею-інтернату (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Грибенюк Олена |учениця 9 класу СЗОШ I-III ст. N 1 |
| |Вікторівна |м. Могилів-Подільського Вінницької області|
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Грицюк Олександр |учень 11 класу навчально-виховного |
| |Васильович |комплексу N 4 м. Хмельницького (базовий |
| | |предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Полубень Лариса |учениця 11 класу Чернігівського обласного |
| |Олександрівна |педагогічного ліцею для обдарованої |
| | |сільської молоді (базовий предмет - |
| | |хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Стойко Сергій |учень 10 класу Кримрозівської ЗОШ I-III |
| |Сергійович |ст. Білогірського району Автономної |
| | |Республіки Крим (базовий предмет - |
| | |біологія); |
------------------------------------------------------------------

Секція сільського господарства
(базовий предмет - хімія, біологія за вибором)

I місце - не визнано

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Павлова Ганна |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 33 |
| |Германівна |м. Одеси (базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Павлюченко |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 7 |
| |Євгенія |м. Броварів Київської області (базовий |
| |Леонідівна |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Ремпель Євгенія |учениця 11 класу гімназії N 28 |
| |Дмитрівна |м. Запоріжжя (базовий предмет - біологія);|
------------------------------------------------------------------

Секція психології
(базовий предмет - хімія, біологія за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Коновалова Ольга |учениця 10 класу Києво-Святошинської |
| |Олегівна |районної класичної гімназії Київської |
| | |області (базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Василів Ореста |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 22 |
| |Михайлівна |м. Львова (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Пантюхова Ольга |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Ігорівна |Херсонському державному університеті |
| | |м. Херсона (базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Арабчук Марія |учениця 10 класу обласного ліцею-інтернату|
| |Михайлівна |для обдарованих дітей сільської місцевості|
| | |Івано-Франківської області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кадебська Яна |учениця 11 класу Гащанської районної |
| |Миколаївна |державної гімназії Рівненської області |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Кардаш Єва |учениця 11 класу Луцької СЗОШ I-III ст. |
| |Вячеславівна |N 1 Волинської області (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Кот Юлія |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 11 |
| |Володимирівна |м. Бердянська Запорізької області (базовий|
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Півень Ольга |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 3 |
| |Тарасівна |м. Болграда Одеської області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Солодовник Анна |учениця 11 класу Новоград-Волинського |
| |Сергіївна |колегіуму Житомирської області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

Секція біології
(базовий предмет - біологія)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Емірсалієв Асан |учень 9 класу Білогірської СЗОШ I-III ст. |
| |Османович |N 2 Білогірського району Автономної |
| | |Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Ординець |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 131 |
| |Олександр |м. Харкова; |
| |Володимирович | |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Юхименко Катерина|учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 3 |
| |Геннадіївна |м. Черкас; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Бицька Анна |учениця 11 класу Луцького |
| |Богданівна |навчально-виховного комплексу "Гімназія |
| | |N 14" Волинської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Боднар Іванна |учениця 11 класу Павлівської ЗОШ I-III ст.|
| |Василівна |Тисменицького району Івано-Франківської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Вахневська Тетяна|учениця 11 класу міського ліцею N 3 |
| |Миколаївна |медичного профілю м. Чернівців; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Гупало Анна |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 8 |
| |Андріївна |м. Тернополя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Мартиненко Любов |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 278 |
| |Петрівна |м. Києва; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Охрей Артем |учень 8 класу Новосанжарського |
| |Геннадійович |навчально-виховного комплексу Полтавської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Твердохлібова |учениця 11 класу Малого багатопрофільного |
| |Дарина Миколаївна|ліцею "Преспектива" м. Запоріжжя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Форощук Петро |учень 10 класу комунального закладу |
| |Віталійович |"Луганський навчально-виховний комплекс: |
| | |спеціалізована школа I ступеня - гімназія |
| | |N 42" м. Луганська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Ципік Ольга |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 20 |
| |Володимирівна |м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Шевченко Марія |учениця 11 класу ліцею N 1 м. Севастополя;|
| |Анатоліївна | |
------------------------------------------------------------------

Секція екології
(базовий предмет - хімія, біологія,
фізика за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Вірченко |учень 11 класу Бердичівської |
| |Олександр |експериментальної ЗОШ I-III ст. N 10 |
| |Володимирович |Житомирської області (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Оверчук Олександр|учень 11 класу Переяслав-Хмельницької |
| |Олександрович |гімназії фізико-математичного профілю |
| | |Київської області (базовий предмет - |
| | |біологія); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Дмуховський |учень 10 класу НВК "ЗОШ I-III ст. N 25, |
| |Олександр |природничо-математичний ліцей" |
| |Іванович |м. Кіровограда (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кучеренко |учениця 11 класу гімназії N 6 м. Запоріжжя|
| |Анастасія |(базовий предмет - біологія); |
| |Михайлівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Кушнєрова Марія |учениця 11 класу ліцею N 157 м. Києва |
| |Олександрівна |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Милка В'ячеслав |учень 9 класу гімназії N 1 м. Білої Церкви|
| |Віталійович |Київської області (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Приступюк Лев |учень 11 класу Українського медичного |
| |Олександрович |ліцею Національного медичного університету|
| | |ім. О.О.Богомольця м. Києва (базовий |
| | |предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Алієва Оксана |учениця 10 класу гімназії N 7 |
| |Рамизівна |м. Севастополя (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Гуменний Сергій |учень 11 класу СЗОШ I-III ст. N 1 |
| |Олександрович |м. Липовця Вінницької області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Козир Ірина |учениця 11 класу Української гімназії ім. |
| |Романівна |І.Франка м. Тернополя (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Колєснік Євген |учень 11 класу Криворізького обласного |
| |Олександрович |ліцею-інтернату природничого профілю |
| | |Дніпропетровської області (базовий предмет|
| | |- біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Кривенька |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 24 |
| |Анастасія |м. Рівного (базовий предмет - біологія); |
| |Володимирівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Кужиль Світлана |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 57 |
| |Вікторівна |м. Луганська (базовий предмет - біологія);|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Павлова Ганна |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 33 |
| |Германівна |м. Одеси (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Патєй Петро |учень 11 класу гімназії N 21 ім. |
| |Миколайович |М.Кравчука м. Луцька Волинської області |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Федишин Ольга |учениця 11 класу Городенківської гімназії |
| |Дмитрівна |ім. А.Крушельницького Івано-Франківської |
| | |області (базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

Секція медицини
(базовий предмет - фізика, хімія,
біологія за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Герасимчук |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 11 |
| |Вікторія |м. Івано-Франківська (базовий предмет - |
| |Романівна |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Псьол Марина |учениця 11 класу гімназії N 8 м. Запоріжжя|
| |Анатоліївна |(базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Абляєва Лутфіє |учениця 11 класу Молодіжненської СЗОШ |
| |Ільясівна |I-III ст. N 1 Сімферопольського району |
| | |Автономної Республіки Крим (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Скачедуб Ольга |учениця 11 класу обласного медичного |
| |Олександрівна |ліцею-інтернату м. Дніпропетровська |
| | |(базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Ватаманіца Дмитро|учень 11 класу СЗОШ I-III ст. N 29 |
| |Борисович |м. Харкова (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Войтко Володимир |учень 11 класу Українського медичного |
| |Олександрович |ліцею Національного медичного університету|
| | |ім. О.О.Богомольця м. Києва (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гаврилюк Катерина|учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Юріївна |Херсонському державному університеті м. |
| | |Херсона (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Дидко Владислава |учениця 11 класу гімназії N 1 м. Сум |
| |Володимирівна |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Коритко Ірина |учениця 10 класу ЗОШ I-III ст. N 8 |
| |Петрівна |м. Житомира (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Майструк Дмитро |учень 11 класу СЗОШ I-III ст. N 1 |
| |Сергійович |м. Вінниці (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Наумова Людмила |учениця 11 класу Українського медичного |
| |Олександрівна |ліцею Національного медичного університету|
| | |ім. О.О.Богомольця м. Києва (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Федорчук Оксана |учениця 11 класу Луцької гімназії N 21 ім.|
| |Юріївна |М.Кравчука Волинської області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Хомандяк Соломія |учениця 11 класу фізико-математичного |
| |Леонідівна |ліцею м. Львова (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Храпак Максим |учень 11 класу Класичної гімназії |
| |Олегович |м. Тернополя (базовий предмет - біологія);|
------------------------------------------------------------------

Наукове відділення філології
та мистецтвознавства

Секція зарубіжної літератури
(базовий предмет - зарубіжна література,
українська мова та література за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Тітєнок Олена |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Олександрівна |Херсонському державному університеті |
| | |(базовий предмет - зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Стріха Ярослава |учениця 11 класу Українського |
| |Максимівна |гуманітарного ліцею Київського |
| | |національного університету імені Тараса |
| | |Шевченка (базовий предмет - зарубіжна |
| | |література); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Мельник Катерина |учениця 11 класу екологічного ліцею N 24 |
| |Олегівна |м. Житомира (базовий предмет - зарубіжна |
| | |література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Моісеєнко Надія |учениця 11 класу ліцею N 11 м. Кременчука |
| |Олександрівна |Полтавської області (базовий предмет - |
| | |зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Стешенко Дарія |учениця 11 класу Харківської гімназії N 23|
| |Павлівна |Харківської міської ради Харківської |
| | |області (базовий предмет - зарубіжна |
| | |література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Соколан Тетяна |учениця 11 класу гімназії ім. С.Д. |
| |Іванівна |Скляренка м. Золотоноші Черкаської області|
| | |(базовий предмет - зарубіжна література); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Велимчаниця Ольга|учениця 11 класу міської гімназії |
| |Володимирівна |м. Ковеля Волинської області (базовий |
| | |предмет - українська мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Слюсарєва |учениця 10 класу гімназії м. Ужгорода |
| |Анастасія Юріївна|Закарпатської області (базовий предмет - |
| | |зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Дерев'янко Павло |учень 11 класу Державного ліцею м. Білої |
| |Сергійович |Церкви Київської області (базовий предмет |
| | |- зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Лабунець Назарій |учень 11 класу гуманітарної гімназії з |
| |Леонідович |поглибленим вивченням іноземних мов |
| | |м. Рівного (базовий предмет - зарубіжна |
| | |література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Троян Анна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Олександрівна |I-III ст. N 6 м. Сум (базовий предмет - |
| | |зарубіжна література); |
------------------------------------------------------------------

Секція англійської мови
(базовий предмет - англійська мова)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Левашова Надія |учениця 9 класу Харківської гімназії N 23 |
| |Олександрівна |Харківської міської ради Харківської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Тимченко Ольга |учениця 11 класу Ніжинського ліцею міської|
| |Анатоліївна |ради при Ніжинському державному |
| | |університеті імені М. Гоголя Чернігівської|
| | |області; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Рашевська Юлія |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Валеріївна |навчального закладу I-III ст. з |
| | |поглибленим вивченням англійської мови |
| | |N 22 м. Миколаєва; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Полодюк Андрій |учень 11 класу навчально-виховного |
| |Михайлович |комплексу N 1 м. Шепетівки Хмельницької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Вапнічна Анна |учениця 11 класу гімназії |
| |Сергіївна |м. Старокостянтинова Хмельницької області;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Світлична Анна |учениця 11 класу Першої міської гімназії |
| |Павлівна |м. Черкас; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Рогач Юлія |учениця 11 класу Луцької гімназії N 21 ім.|
| |Іванівна |Михайла Кравчука Луцької міської ради |
| | |Волинської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Вілкс Ніна |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Миколаївна |спеціалізованого санаторного закладу |
| | |II-III ступенів "Ерудит" для обдарованих |
| | |дітей м. Донецька; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Коник Олег |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Ігорович |навчального закладу I-III ст. N 6 |
| | |м. Житомира; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Лященко Евеліна |учениця 11 класу спеціалізованої |
| |Володимирівна |загальноосвітньої школи I-III ст. N 36 з |
| | |поглибленим вивченням англійської мови |
| | |м. Луганська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Цвик Андрій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Орестович |навчального закладу I-III ст. N 21 |
| | |м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Коберніцька Лілія|учениця 11 класу гімназії "Рідна школа" |
| |Ярославівна |імені М. Шашкевича м. Чорткова |
| | |Тернопільської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Ковальова |учениця 11 класу ліцею N 157 м. Києва; |
| |Світлана | |
| |Олександрівна | |
------------------------------------------------------------------

Секція німецької мови
(базовий предмет - німецька мова)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Кисельова Анна |учениця 11 класу Першої міської гімназії |
| |Андріївна |м. Черкас; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Забожчук Анна |учениця 11 класу Маяківського |
| |Сергіївна |навчально-виховного комплексу |
| | |"загальноосвітній навчальний заклад I-III |
| | |ст. - інтернат - лінгвістичний ліцей" |
| | |Луцького району Волинської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Рожко Надія |учениця 11 класу Рівненського обласного |
| |Володимирівна |ліцею-інтернату; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Кривцун Софія |учениця 11 класу спеціалізованого |
| |Романівна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |І-ІІІ ст. N 2 м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Смаль Ірина |учениця 11 класу Комунальної |
| |Богданівна |спеціалізованої загальноосвітньої школи |
| | |I-III ст. N 17 м. Тернополя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Косенко Аліна |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Сергіївна |Херсонському державному університеті; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Борисенко |учениця 11 класу гімназії N 167 м. Києва; |
| |Катерина Олегівна| |
------------------------------------------------------------------

Секція французької мови
(базовий предмет - французька мова)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Ситнікова Ольга |учениця 11 класу спеціалізованого |
| |Володимирівна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. N 10 м. Одеси; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Петренко Ольга |учениця 10 класу загальноосвітнього |
| |Вікторівна |навчального закладу I-III ст. N 5 |
| | |м. Корсунь-Шевченківського Черкаської |
| | |області; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Мішина Надія |учениця 11 класу гуманітарної гімназії |
| |Григорівна |імені Т.Г. Шевченка м. Костополя |
| | |Рівненської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Сінайко Євгенія |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Олегівна |навчального закладу I-III ст. N 49 |
| | |м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Борова Олена |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Миколаївна |Херсонському державному університеті; |
------------------------------------------------------------------

Секція літературної творчості
(базовий предмет - українська мова та література)

I місце - не визнано

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Гладких Віра |учениця 11 класу обласного ліцею-інтернату|
| |Євгеніївна |м. Кривого Рогу Дніпропетровської області;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Корж Анастасія |учениця 9 класу Державного ліцею м. Білої |
| |Іванівна |Церкви Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Туз Катерина |учениця 11 класу гімназії N 9 м. Полтави; |
| |Миколаївна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Максименко Юлія |учениця 11 класу Харківської |
| |Володимирівна |спеціалізованої школи I-III ст. N 11 |
| | |Харківської міської ради Харківської |
| | |області; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Теплицька Лідія |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Броніславівна |навчального закладу I-III ст. N 27 |
| | |м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Костенко Ганна |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Костянтинівна |навчального закладу I-III ст. N 38 |
| | |м. Одеси; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Бежук Наталія |учениця 11 класу Заліщицької державної |
| |Василівна |гімназії Тернопільської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Нетяга Вікторія |учениця 11 класу гімназії смт. Високопілля|
| |Олександрівна |Херсонської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Ловцова Оксана |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Ігорівна |комплексу I-III ст. N 3 м. Чигирина |
| | |Черкаської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Коновалова Ніна |учениця 11 класу Ніжинського обласного |
| |Юріївна |педагогічного ліцею Чернігівської ради; |
------------------------------------------------------------------

Секція мистецтвознавства
(базовий предмет - художня культура,
українська мова та література за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Омельчук Ольга |учениця 10 класу загальноосвітнього |
| |Валеріївна |навчального закладу I-III ст. N 8 |
| | |м. Черкас (базовий предмет - українська |
| | |мова та література); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Ярошенко Сергій |учень 11 класу Свердловського ліцею N 1 |
| |Павлович |Луганської області (базовий предмет - |
| | |українська мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Юр'єва Анастасія |учениця 11 класу Харківської |
| |Сергіївна |загальноосвітньої школи I-III ст. N 126 |
| | |Харківської міської ради Харківської |
| | |області (базовий предмет - українська мова|
| | |та література); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Самсонюк Ірина |учениця 10 класу Луцького |
| |Федорівна |навчально-виховного комплексу N 26 Луцької|
| | |міської ради Волинської області (базовий |
| | |предмет - українська мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Орловська |учениця 11 класу багатопрофільної гімназії|
| |Станіслава |N 122 м. Донецька (базовий предмет - |
| |Юріївна |художня культура); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Яценко Олена |учениця 11 класу Запорізького січового |
| |Олексіївна |колегіуму (базовий предмет - українська |
| | |мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Немировська Олена|учениця 11 класу гімназії ім. В.О. |
| |Валеріївна |Нижниченка м. Комсомольська Полтавської |
| | |області (базовий предмет - українська мова|
| | |та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Балінова Ольга |учениця 11 класу Сторожинецької районної |
| |Миколаївна |гімназії Чернівецької області (базовий |
| | |предмет - українська мова та література); |
------------------------------------------------------------------

Секція української літератури
(базовий предмет - українська мова та література)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Усік Анна |учениця 11 класу Луцького |
| |Романівна |навчально-виховного комплексу "Гімназія |
| | |N 14" Луцької міської ради Волинської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Ніколенко Віктор |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Анатолійович |навчального закладу I-III ст. N 68 |
| | |м. Львова; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Поліщук Олександр|учень 10 класу навчально-виховного |
| |Сергійович |комплексу "Школа -гімназія" N 3 |
| | |м. Армянська Автономної Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Ульяніна |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Мирослава |навчального закладу I-III ст. N 13 |
| |Петрівна |м. Рівного; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Паниченко Юрій |учень 10 класу спеціалізованої школи I-III|
| |Валерійович |ст. N 10 імені О.А. Бутка м. Сум; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Гончарук Ольга |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Петрівна |навчального закладу I-III ст. N 21 |
| | |м. Житомира; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Клєвак Наталія |учениця 11 класу Кислицького |
| |Сергіївна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. Ізмаїльського району Одеської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Наумова Олена |учениця 11 класу Харківської гімназії N 34|
| |Олександрівна |Харківської міської ради Харківської |
| | |області; |
------------------------------------------------------------------

Секція української мови
(базовий предмет - українська мова та література)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Руденко Юлія |учениця 11 класу Луцького |
| |Віталіївна |навчально-виховного комплексу "Гімназія |
| | |N 14" Луцької міської ради Волинської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Гаврилюк Світлана|учениця 11 класу міської гімназії N 3 |
| |Валеріївна |м. Житомира; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Ковальчук Ірина |учениця 11 класу Українсько-Американського|
| |Анатоліївна |ліцею м. Дніпропетровська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Зеніна Анастасія |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Володимирівна |комплексу "Гармонія" м. Донецька; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Шевченко Тетяна |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Григорівна |комплексу: спеціалізованої |
| | |загальноосвітньої школи I ступеню - |
| | |гімназії імені Б. Антоненка-Давидовича |
| | |м. Охтирки Сумської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Натуркач Зоряна |учениця 11 класу Заліщицької державної |
| |Петрівна |гімназії Тернопільської області; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Філь Юлія |учениця 11 класу Запорізького січового |
| |Сергіївна |колегіуму; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Паук Тетяна |учениця 11 класу спеціалізованого |
| |Олегівна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. смт. Войнилова Калуського району|
| | |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Лук'янець Галина |учениця 11 класу гімназії N 1 м. Білої |
| |Геннадіївна |Церкви Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Курило Оксана |учениця 11 класу Львівської гімназії |
| |Володимирівна |міжнародних відносин; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Цимбал Ольга |учениця 11 класу міського ліцею N 1 імені |
| |Вікторівна |І.П. Котляревського м. Полтави; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Піндосова Тамара |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Сергіївна |Херсонському державному університеті; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Пастух Олеся |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Вікторівна |навчального закладу I-III ст. |
| | |с. Подвір'ївки Кельменецького району |
| | |Чернівецької області; |
------------------------------------------------------------------

Секція українського народного мистецтва
(базовий предмет - образотворче мистецтво,
українська мова та література за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Обмок Оксана |учениця 11 класу гімназії імені В.О. |
| |Григорівна |Нижниченка м. Комсомольська Полтавської |
| | |області (базовий предмет - образотворче |
| | |мистецтво); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 2.|Нароянц Тетяна |учениця 10 класу загальноосвітнього |
| |Сергіївна |навчального закладу I-III ст. N 24 |
| | |м. Мелітополя Запорізької області (базовий|
| | |предмет - образотворче мистецтво); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Сигут Роман |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Євгенійович |навчального закладу I-III ст. - ліцею N 23|
| | |Прикарпатського національного університету|
| | |імені Василя Стефаника |
| | |м. Івано-Франківська (базовий предмет - |
| | |образотворче мистецтво); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Старжець Альона |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Анатоліївна |навчального закладу I-III ст. N 10 |
| | |художньо-естетичного профілю |
| | |м. Новограда-Волинського Житомирської |
| | |області (базовий предмет - образотворче |
| | |мистецтво); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Птічкіна Ольга |учениця 10 класу Харківського |
| |Миколаївна |навчально-виховного комплексу N 45 |
| | |"Академічна гімназія" Харківської міської |
| | |ради Харківської області (базовий предмет |
| | |- образотворче мистецтво); |
------------------------------------------------------------------

Секція фольклористики
(базовий предмет - українська мова та література)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Веремчук Тетяна |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Юріївна |навчального закладу I-III ст. N 13 |
| | |м. Рівного; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Лихойван |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Валентина |навчального закладу I-III ст. N 12 |
| |Ігорівна |м. Краматорська Донецької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Новокшанова Анна |учениця 11 класу Першої української |
| |Сергіївна |гімназії імені Миколи Аркаса м. Миколаєва;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Хащина Марія |учениця 11 класу Харківської гімназії |
| |Сергіївна |N 163 Харківської міської ради Харківської|
| | |області; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Гайдучик Людмила |учениця 11 класу Гутянського |
| |Володимирівна |навчально-виховного комплексу |
| | |"загальноосвітній навчальний заклад I-III |
| | |ст. - дошкільний навчальний заклад" |
| | |Ратнівського району Волинської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кайда Ольга |учениця 11 класу Осипенківського |
| |Сергіївна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. Бердянського району Запорізької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Андріящук Уляна |учениця 11 класу гімназії м. Снятина |
| |Василівна |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Кудлик Іванна |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Михайлівна |навчального закладу I-III ст. N 36 |
| | |м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Колодяжна |учениця 11 класу ліцею "Наукова зміна" |
| |Катерина |м. Києва; |
| |Володимирівна | |
------------------------------------------------------------------


Історико-географічне наукове відділення

Секція археології
(базовий предмет - історія)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Ляска Віталій |учень 11 класу середньої загальноосвітньої|
| |Михайлович |школи I-III ступенів N 96 м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Гнидюк Ольга |учениця 11 класу спеціалізованої школи N 7|
| |Віталіївна |ім. М. Рильського м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Пятаченко |учениця 11 класу гуманітарно-правового |
| |Катерина |ліцею м. Черкас; |
| |Сергіївна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Буряк Дмитро |учень 10 класу середньої загальноосвітньої|
| |Олександрович |школи I-III ступенів N 74 м. Харкова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Дунь Сергій |учень 10 класу ліцею при Донецькому |
| |Миколайович |національному університеті; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Балабан Микола |учень 11 класу української гімназії ім. |
| |Степанович |І.Франка м. Тернополя; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Бондаренко Денис |учень 11 класу гуманітарної гімназії N 4 |
| |Володимирович |м. Миколаєва; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Антонов Єгор |учень 11 класу середньої загальноосвітньої|
| |Євгенович |школи I-III ступенів N 23 м. Керчі |
| | |Автономної Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Полотай Ірина |учениця 11 класу спеціалізованого |
| |Василівна |ліцею-інтернату поглибленої підготовки в |
| | |галузі науки м. Хмельницького; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Бочковський Іван |учень 11 класу навчально-виховного |
| |Миколайович |об'єднання N 12 м. Рівного; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Рекетенець Ольга |учениця 11 класу Житомирського обласного |
| |Сергіївна |педагогічного ліцею; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Гавриленко Ілля |учень 9 класу Полтавського міського ліцею |
| |Ігорович |N 1; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Купрунець Ірина |учениця 10 класу Калуської гімназії |
| |Василівна |Івано-Франківської області; |
------------------------------------------------------------------

Секція геології
(базовий предмет - географія)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Кріль Соломія |учениця 11 класу середньої |
| |Ярославівна |загальноосвітньої школи I-III ступеня N 68|
| | |м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кріль Аліна |учениця 11 класу Калуської гімназії |
| |Юріївна |Івано-Франківської області; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Шиян Діана |учениця 11 класу середньої |
| |Володимирівна |загальноосвітньої школи I-III ступеня N 10|
| | |м. Сімферополя Автономної Республіки Крим;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Яновська Ольга |учениця 1О класу Новомерчицької |
| |Олександрівна |загальноосвітньої школи I-III ступеня |
| | |Валківського району Харківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Липовий Сергій |учень 11 класу середньої загальноосвітньої|
| |Олександрович |школи I-III ступеня N 4 м. Краматорська |
| | |Донецької області; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Яцина Дмитро |учень 11 класу середньої загальноосвітньої|
| |Валерійович |школи I-III ступеня N 44 |
| | |м. Дніпродзержинська Дніпропетровської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кригер Юлія |учениця 10 класу Великомежиріцької |
| |Леонідівна |гімназії Корецького району Рівненської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гобляк Юлія |учениця 10 класу середньої |
| |Степанівна |загальноосвітньої школи I-III ступеня N 13|
| | |м. Севастополя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Жилік Дмитро |учень 11 класу багатопрофільної гімназії |
| |Вікторович |м. Кіровська Луганської області; |
------------------------------------------------------------------

Секція історії України
(базовий предмет - історія)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Вишньов Віктор |учень 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Михайлович |I-III ст. N 4 м. Іллічівська Одеської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Шмиглик Богодар |учень 11 класу державної гімназії |
| |Тарасович |м. Заліщиків Тернопільської області; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Нікітін Михайло |учень 11 класу спеціалізованої школи I-III|
| |Юрійович |ст. ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка |
| | |м. Сум; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Потильчак Богдан |учень 11 класу гімназії N 1 м. Білої |
| |Олександрович |Церкви Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Мележик Леонід |учень 11 класу ліцею інформаційних |
| |Володимирович |технології м. Олександрії Кіровоградської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Іонова Ірина |учениця 11 класу спеціалізованої школи |
| |Олександрівна |I-III ст. N 28 м. Черкас; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Золкіна Марія |учениця 10 класу обласного ліцею |
| |Юріївна |Луганського національного педагогічного |
| | |університету ім. Тараса Шевченка; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кашуба Юлія |учениця 11 класу Котелевського НВК |
| |Володимирівна |(школи-гімназії) N 1 ім. С.А. Ковпака |
| | |Полтавської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Кутас Олександр |учень 11 класу ліцею |
| |Володимирович |м. Кам'янця-Подільського Хмельницької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Грушецький Богдан|учень 10 класу середньої загальноосвітньої|
| |Павлович |школи N 13 м. Сімферополя Автономної |
| | |Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Алексєєнко Ганна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Михайлівна |I-III ст. N 24 м. Мелітополя Запорізької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Мацюта Павло |учень 11 класу Павлівської |
| |Андрійович |загальноосвітньої школи I-III ст. |
| | |Снігурівського району Миколаївської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Сігітова Валерія |учениця 11 класу філософсько-правового |
| |Андріївна |ліцею N 2 м. Чернівців; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Гричанівський |учень 11 класу спеціалізованої школи |
| |Іларіон Борисович|еколого-економічного профілю N 67 |
| | |м. Дніпропетровська; |
------------------------------------------------------------------

Секція історичного краєзнавства
(базовий предмет - історія)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Цокало Сергій |учень 11 класу Першої української гімназії|
| |Вікторович |м. Краматорська Донецької області; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Івасюк Галина |учениця 11 класу гімназії N 1 |
| |Олександрівна |м. Чернівців; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Приходько Надія |учениця 11 класу Харківської гімназії N 47|
| |Володимирівна |Харківської міської ради; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гаврилюк Ірина |учениця 10 класу Маяківського НВК "ЗОШ - |
| |Олександрівна |інтернат I-III ст. - лінгвістичний ліцей" |
| | |Волинської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Карчевська |учениця 11 класу Гощанської районної |
| |Наталія |державної гімназії Рівненської області; |
| |Олександрівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Водотика Тетяна |учениця 11 класу академічного ліцею при |
| |Сергіївна |Херсонському державному університеті; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Комаровський |учень 11 класу спеціалізованої школи I-III|
| |Антон Ігорович |ст. з поглибленим вивченням німецької мови|
| | |N 14 м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Шендрик Анна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Петрівна |I-III ст. N 19 м. Полтави; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Долгова Наталія |учениця 11 класу Болградської гімназії ім.|
| |Костянтинівна |Г.С. Расковського Одеської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Корнієнко Іван |учень 10 класу Новосілківської |
| |Васильович |загальноосвітньої школи I-III ст. |
| | |Макарівського району Київської обл.; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Бульдович Павло |учень 9 класу Петровської |
| |Віталійович |загальноосвітньої школи I-III ст. |
| | |Знам'янського району Кіровоградської обл.;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Забродська Тетяна|учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Анатоліївна |I-III ст. N 36 м. Житомира; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Бугай Юрій |учень 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Олексійович |I-III ст. N 21 м. Сум; |
------------------------------------------------------------------

Секція права
(базовий предмет - основи правознавства)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Богуш Марина |учениця 11 класу спеціалізованої школи |
| |Костянтинівна |I-III ст. ім. В. Стрельченка м. Сум; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Булаєнко |учень 11 класу ліцею |
| |Олександр |м. Кам'янець-Подільського Хмельницької |
| |Олексійович |області; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Когут Уляна |учениця 11 класу приватного ліцею ім. |
| |Миколаївна |Б.К. Шептицького м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Ільченко Дмитро |учень 11 класу академічного ліцею при |
| |Олегович |Херсонському державному університеті; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Дороженко Вадим |учень 11 класу середньої загальноосвітньої|
| |Миколайович |школи N 124 м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Волкова Марина |учениця 11 класу гімназії N 1 ім. К.Д. |
| |Ігорівна |Ушинського м. Сімферополя Автономної |
| | |Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Меленчук Олена |учениця 11 класу Костопільської гімназії |
| |Володимирівна |ім. Т.Г. Шевченка Рівненської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Тулгаєв Тимур |учень 11 класу середньої загальноосвітньої|
| |Кайратович |школи I-III ст. N 16 м. Вінниці; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Михайлюк Юлія |учениця 11 класу муніципального колегіуму |
| |Володимирівна |м. Миколаєва; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Толстіхін Микола |учень 11 класу Волинського обласного |
| |Леонідович |ліцею-інтернату; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Таран Ольга |учениця 11 класу спеціалізованої |
| |Сергіївна |загальноосвітньої школи I-III ст. N 5 |
| | |м. Івано-Франківська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Карел Євгеній |учень 11 класу середньої загальноосвітньої|
| |Олександрович |школи I-III ст. N 9 м. Прилук |
| | |Чернігівської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Панасенко Вадим |учень 11 класу багатопрофільного ліцею |
| |Валерійович |м. Лисичанська Луганської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Пожо Крістіна |учениця 11 класу гімназії м. Ужгорода |
| |Ярославівна |Закарпатської області; |
------------------------------------------------------------------

Секція етнографії
(базовий предмет - історія)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Бортник Лєна |учениця 10 класу Луцької НВК "Гімназія |
| |Валеріївна |N 14"; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Зайцева Юлія |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Сергіївна |N 4 м. Сімферополя Автономної Республіки |
| | |Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Марчук Наталія |учениця 11 класу школи-ліцею N 23 |
| |Василівна |м. Івано-Франківська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гвоздков Сергій |учень 10 класу Узинської гімназії |
| |Юрійович |Білоцерківського району Київської області;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Паплаускайте |учениця 11 класу Першої української |
| |Марія |гімназії ім. М. Аркаса м. Миколаєва; |
| |Олександрівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Часник Олександр |учень 11 класу Новоселівської |
| |Миколайович |загальноосвітньої школи I-III ст. |
| | |Нововодолазького району Харківської |
| | |області; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Щербина Христина |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Стефанівна |N 84 м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Бабенко Вікторія |учениця 11 класу Шевченківської |
| |Володимирівна |загальноосвітньої школи I-III ст. N 1 |
| | |Кілійського району Одеської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Пилипенко Тетяна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Володимирівна |I-III ст. ім. О.Г. Шліхтера м. Лубен |
| | |Полтавської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Задоя Наталія |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Костянтинівна |комплексу N 1 м. Шепетівки Хмельницької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Сегеда Павло |учень 11 класу гімназії східних мов N 1 |
| |Сергійович |м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

Секція географічного краєзнавства
(базовий предмет - географія)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Клименко Світлана|учениця 11 класу гімназії N 32 м. Полтави;|
| |Юріївна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Наливайко |учениця 11 класу Харківської |
| |Анастасія Юріївна|загальноосвітньої школи I-III ступенів |
| | |N 129 Харківської міської ради; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Ніколаєва Ольга |учениця 11 класу Луганської середньої |
| |Андріївна |спеціалізованої школи N 57; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Білик Данило |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Сергійович |спеціалізованого санаторного інтернатного |
| | |закладу II-III ст. "Ерудит" для |
| | |обдарованих дітей м. Донецька; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Бочі Ангела |учениця 11 класу гімназії м. Берегового |
| |Карлівна |Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Піскунов Віктор |учень 10 класу Дніпропетровського ліцею |
| |Сергійович |інформаційних технологій; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Іванок Дмитро |учень 11 класу ліцею N 15 м. Чернігова; |
| |Вікторович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Плахотнік Максим |учень 11 класу гімназії N 21 ім. Михайла |
| |Володимирович |Кравчука м. Луцька Волинської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Романюк Олександр|учень 11 класу загальноосвітньої школи N 3|
| |Костянтинович |м. Снігурівки Миколаївської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Гурба Дмитро |учень 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Миколайович |I-III ступенів N 4 м. Кіровограда; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Кондратюк |учень 11 класу Рівненської державної |
| |Костянтин |гуманітарної гімназії; |
| |Віталійович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Моісеєнко Антон |учень 11 класу фізико-математичного ліцею |
| |Олександрович |м. Черкас; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Юрченко Юрій |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Іванович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті; |
------------------------------------------------------------------

Техніко-технологічне наукове відділення

Секція електроніки та приладобудування
(базовий предмет - фізика, математика за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Нагорний Павло |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Валентинович |навчального закладу N 40 м. Сімферополя |
| | |Автономної Республіки Крим (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Плотніков Віктор |учень 10 класу сільськогосподарського |
| |Євгенович |ліцею м. Мелітополя Запорізької області |
| | |(базовий предмет - математика); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Шворак Максим |учень 11 класу спеціалізованої |
| |Володимирович |загальноосвітньої школи N 5 |
| | |м. Нововолинська Волинської області |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кулик Сергій |учень 11 класу Харківської гімназії N 116 |
| |Володимирович |Харківської міської ради Харківської |
| | |області (базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Шніцар Володимир |учень 11 класу Української гімназії імені |
| |Валерійович |Івана Франка м. Тернополя (базовий предмет|
| | |- математика); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Железняк |учень 11 класу Саксаганського |
| |Олександр |природничонаукового ліцею м. Кривого Рогу |
| |Костянтинович |Дніпропетровської області (базовий предмет|
| | |- фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Сидір Павло |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Петрович |навчального закладу N 16 |
| | |м. Івано-Франківська (базовий предмет - |
| | |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Патратій Віктор |учень 11 класу Фастівського |
| |Сергійович |ліцею-інтернату Київської області (базовий|
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Калінка Віталій |учень 11 класу Рівненського |
| |Петрович |ліцею-інтернату (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Самсонюк |учень 11 класу Розсошського |
| |Олександр |загальноосвітнього навчального закладу |
| |Миколайович |Хмельницького району Хмельницької області |
| | |(базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Секція промислового технологічного обладнання
(базовий предмет - фізика, математика за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Тканов Дмитро |учень 9 класу Харківського ліцею N 161 |
| |Олексійович |"Імпульс" Харківської міської ради |
| | |Харківської області (базовий предмет - |
| | |фізика); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Левін Роман |учень 9 класу гімназії N 28 м. Запоріжжя |
| |Євгенович |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Наумчик Сергій |учень 11 класу Чернігівського ліцею з |
| |Павлович |посиленою військово-фізичною підготовкою |
| | |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Сорока Антон |учень 11 класу Києво-Печерського ліцею |
| |Олексійович |N 171 "Лідер" м. Києва (базовий предмет - |
| | |фізика); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Мандзюк Максим |учень 11 класу Луцької гімназії N 21 імені|
| |Федосійович |М.Кравчука Луцької міської ради Волинської|
| | |області (базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Вепріков |учень 9 класу навчально-виховного |
| |Олександр |комплексу м. Болграда Одеської області |
| |Борисович |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Челін Корнелій |учень 11 класу Технічного ліцею |
| |Васильович |м. Тернополя (базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Чумак Сергій |учень 10 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Олексійович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та при Дніпропетровському |
| | |національному університеті (базовий |
| | |предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Секція транспорту
(базовий предмет - фізика, математика за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Оробей Едуард |учень 11 класу гімназії N 1 м. Прилук |
| |Віталійович |Чернігівської області (базовий предмет - |
| | |фізика); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Саєнко Олександра|учениця 11 класу Центру "Надія" м. Рівного|
| |Валеріївна |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Гелло Василь |учень 11 класу регіонального ліцею при |
| |Олександрович |Харківському національному |
| | |автомобільно-дорожньому університеті |
| | |(базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Стафоркін |учень 11 класу фізико-математичного ліцею |
| |Олександр |N 105 м. Запоріжжя (базовий предмет - |
| |Анатолійович |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Флінта Андрій |учень 11 класу Хмельницького ліцею N 17 |
| |Миколайович |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Дзіх Олександр |учень 11 класу ліцею "Наукова зміна" |
| |Павлович |Києва (базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Секція цільових розробок за замовленням
(базовий предмет - фізика, математика за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Дмитренко Максим |учень 10 класу гімназії N 28 м. Запоріжжя |
| |Анатолійович |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Лакша Артем |учень 11 класу Українського медичного |
| |Андрійович |ліцею Національного медичного університету|
| | |ім. О.О.Богомольця (базовий предмет - |
| | |фізика); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Галич Вадим |учень 11 класу Саксаганського |
| |Вадимович |природничонаукового ліцею м. Кривого Рогу |
| | |Дніпропетровської області (базовий предмет|
| | |- фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Яскал Віталій |учень 11 класу Рівненського |
| |Валерійович |ліцею-інтернату (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Малишева |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександра |навчального закладу N 70 м. Києва (базовий|
| |Юріївна |предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Сорочкін |учень 11 класу навчально-виховного |
| |Олександр |комплексу школи-гімназії N 1 м. Керчі |
| |Сергійович |Автономної Республіки Крим (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Косарєв Віктор |учень 9 класу середньої спеціалізованої |
| |Ігорович |фізико-математичної школи N 1 м. Луганська|
| | |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Шихєєва Катерина |учениця 9 класу Української гімназії N 1 |
| |Дмитрівна |м. Іллічівська Одеської області (базовий |
| | |предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Корольова Ольга |учениця 9 класу Харківського |
| |Володимирівна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |N 56 Харківської міської ради Харківської |
| | |області (базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Секція зв'язку
(базовий предмет - фізика, математика за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Мартиш Іван |учень 11 класу ліцею "Наукова зміна" |
| |Валерійович |м. Києва (базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Тимошенко |учень 11 класу фізико-математичного ліцею |
| |Григорій |N 105 м. Запоріжжя (базовий предмет - |
| |Вікторович |фізика); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Вітрук Ігор |учень 11 класу Рівненського |
| |Володимирович |ліцею-інтернату (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Лютіков Василь |учень 11 класу Академічного ліцею при |
| |Анатолійович |Херсонському державному університеті |
| | |(базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Фізико-математичне наукове відділення

Секція астрономії
(базовий предмет - фізика, математика за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Лисенко Вадим |учень 11 класу Луцької гімназії N 21 ім. |
| |Олексійович |М.Кравчука Луцької міської ради Волинської|
| | |області (базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Крутов Олександр |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Дмитрович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті (базовий |
| | |предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Василенко |учень 11 класу спеціалізованого |
| |Анатолій |загальноосвітнього навчального закладу |
| |Андрійович |N 13 м. Рівного (базовий предмет - фізика)|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Левандовський |учень 10 класу навчально-виховного |
| |Ілля Сергійович |комплексу N 166 "Вертикаль" м. Харкова |
| | |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Ляшенко Олексій |учень 11 класу фізико-математичного ліцею |
| |Юрійович |м. Черкас (базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Бабіна Олена |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Валеріївна |навчального закладу N 30 м. Сімферополя |
| | |Автономної Республіки Крим (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Горбатко Микола |учень 11 класу науково-виробничого |
| |Володимирович |об'єднання N 136 м. Дніпропетровська |
| | |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Бєлов Олексій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Віталійович |навчального комплексу "Ліцей "Логос" |
| | |м. Запоріжжя (базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Шуєнко Олександр |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Васильович |навчального закладу N 16 м. Первомайська |
| | |Миколаївської області (базовий предмет - |
| | |фізика); |
------------------------------------------------------------------

Секція економіки
(базовий предмет - економіка, математика за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Черепаха Роман |учень 11 класу гімназії м. Ужгорода |
| |Олександрович |Закарпатської області (базовий предмет - |
| | |економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кравчук Олег |учень 11 класу Рівненського міського |
| |Валерійович |економіко-правового ліцею (базовий предмет|
| | |- економіка); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Єловських Євгенія|учениця 11 класу гімназії м. Кіровська |
| |Олексіївна |Луганської області (базовий предмет - |
| | |економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Вірьовка Андрій |учень 11 класу Українського гуманітарного |
| |Юрійович |ліцею Київського національного |
| | |університету ім. Т.Г.Шевченка м. Києва |
| | |(базовий предмет - економіка); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Масюк Сергій |учень 11 класу Луцької гімназії N 21 ім. |
| |Миколайович |М.Кравчука Луцької міської ради Волинської|
| | |області (базовий предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Ковальчук |учень 11 класу Житомирського міського |
| |Володимир |ліцею при Житомирському державному |
| |Валерійович |технологічному університеті (базовий |
| | |предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Слободян |учениця 11 класу Української гімназії N 1 |
| |Олександра |м. Івано-Франківська (базовий предмет - |
| |Романівна |економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Місюра Ольга |учениця 11 класу економічного ліцею |
| |Олександрівна |м. Одеси (базовий предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Будьоний Борис |учень 11 класу гімназії N 2 м. Сум |
| |Олександрович |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Черніченко Ігор |учень 11 класу Харківської спеціалізованої|
| |Володимирович |школи N 29 Харківської міської ради |
| | |Харківської області (базовий предмет - |
| | |економіка); |
------------------------------------------------------------------

Секція мікроекономіки
(базовий предмет - економіка, математика за вибором)

I місце

------------------------------------------------------------------
| 1.|Чобанюк Назар |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Володимирович |Івано-Франківському Національному |
| | |технічному університеті нафти і газу |
| | |(базовий предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Харкова Людмила |учениця 11 класу Українського |
| |Олександрівна |гуманітарного ліцею Київського |
| | |Національного університету ім. Тараса |
| | |Шевченка м. Києва (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Романюк Віталій |учень 11 класу Житомирського міського |
| |Миколайович |ліцею при Житомирському державному |
| | |технологічному університеті (базовий |
| | |предмет - економіка); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Бахмачук Олена |учениця 11 класу Рівненського міського |
| |Олегівна |економіко-правового ліцею (базовий предмет|
| | |- економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Марцінишин Оксана|учениця 11 класу Української гімназії ім. |
| |Юріївна |Івана Франка м. Тернополя (базовий предмет|
| | |- математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Чернуха Олеся |учениця 11 класу гімназії N 31 м. Черкас |
| |Віталіївна |(базовий предмет - економіка); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Кузнєцов Юрій |учень 11 класу гімназії N 95 м. Кривого |
| |Олександрович |Рогу Дніпропетровської області (базовий |
| | |предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Железняк Ярослав |учень 9 класу Маріупольського міського |
| |Іванович |технічного ліцею навчально-виховного |
| | |комплексу (базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Тімофєєв Олексій |учень 11 класу Харківської спеціалізованої|
| |Валерійович |школи N 29 Харківської міської ради |
| | |Харківської області (базовий предмет - |
| | |економіка); |
------------------------------------------------------------------

Секція прикладної математики
(базовий предмет - математика)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Баранов Андрій |учень 11 класу Дніпропетровського |
| |Юрійович |обласного ліцею-інтернату |
| | |фізико-математичного профілю (базовий |
| | |предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Дорош Людмила |учениця 11 класу Русанівського ліцею |
| |Олександрівна |Дніпровського району м. Києва (базовий |
| | |предмет - математика); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Імамов Віталій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Одилжанович |навчального закладу N 7 м. Ковеля |
| | |Волинської області (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Лейрих Ілля |учень 11 класу ліцею N 105 м. Запоріжжя |
| |Володимирович |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гребенюк Юрій |учень 11 класу фізико-математичного ліцею |
| |Валерійович |N 27 м. Харкова (базовий предмет - |
| | |математика); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Пастухов Сергій |учень 11 класу Морського ліцею імені |
| |Юрійович |професора М.Александрова м. Миколаєва |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Ануфрієв Євген |учень 11 класу гімназії N 30 м. Полтави |
| |Володимирович |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Пасько Сергій |учень 11 класу Рівненського міського |
| |Павлович |природничо-математичного ліцею "Елітар" |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Сафронов Євген |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Євгенович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті (базовий |
| | |предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Мурашко Олександр|учень 9 класу загальноосвітньої |
| |Олександрович |спеціалізованої школи фізико-математичного|
| | |профілю N 12 м. Чернігова (базовий предмет|
| | |- математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Цушко Вадим |учень 11 класу ліцею N 100 "Поділ" |
| |Васильович |Подільського району м. Києва (базовий |
| | |предмет - математика); |
------------------------------------------------------------------

Секція математики
(базовий предмет - математика)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Бізянов Вячеслав |учень 11 класу Луцького |
| |Валерійович |навчально-виховного комплексу "Гімназія |
| | |N 14" Луцької міської ради Волинської |
| | |області (базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Ребрій Андрій |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Юрійович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті (базовий |
| | |предмет - математика); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Димитров Максим |учень 11 класу ліцею N 105 м. Запоріжжя |
| |В'ячеславович |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Лукаш Юрій |учень 11 класу Педагогічного ліцею |
| |Віталійович |м. Кіровограда (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гроза Дмитро |учень 11 класу гімназії N 31 м. Полтави |
| |Петрович |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Мещеряков Артем |учень 9 класу Харківської гімназії N 46 |
| |Володимирович |імені М.В.Ломоносова Харківської міської |
| | |ради Харківської області (базовий предмет |
| | |- математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Старичок Тарас |учень 11 класу обласного спеціалізованого |
| |Васильович |ліцею-інтернату м. Славути Хмельницької |
| | |області (базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Дороговцев Дмитро|учень 11 класу гімназії N 178 м. Києва |
| |Андрійович |(базовий предмет - математика); |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Коваленко |учень 11 класу Дніпропетровського |
| |Олександр |обласного ліцею-інтернату |
| |Вікторович |фізико-математичного профілю (базовий |
| | |предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Крещенко Євген |учень 11 класу Миколаївського |
| |Вікторович |муніципального колегіуму (базовий предмет |
| | |- математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Кунцьо Іван |учень 11 класу Технічного ліцею |
| |Богданович |м. Тернополя (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Шевченко |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Костянтин |навчального закладу N 7 м. Сміли |
| |Валерійович |Черкаської області (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Куліш Олексій |учень 11 класу загальноосвітньої |
| |Валерійович |спеціалізованої школи фізико-математичного|
| | |профілю N 12 м. Чернігова (базовий предмет|
| | |- математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Аблялімова Зарема|учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Сейренівна |навчального закладу N 39 м. Севастополя |
| | |(базовий предмет - математика); |
------------------------------------------------------------------

Секція фізики
(базовий предмет - економіка, математика за вибором)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Скалозуб Марина |учениця 11 класу Дніпропетровського ліцею |
| |Владиславівна |інформаційних технологій (базовий предмет |
| | |- фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Моргун Леонід |учень 11 класу фізико-математичного ліцею |
| |Олександрович |м. Черкас (базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Трофимчук |учень 11 класу Велимчанського |
| |Володимир |загальноосвітнього навчального закладу |
| |Віталійович |Ратнівського району Волинської області |
| | |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Корніч Вікторія |учениця 10 класу фізико-математичної |
| |Григорівна |гімназії N 28 м. Запоріжжя (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Голик Владислав |учень 11 класу Харківського |
| |Олександрович |навчально-виховного комплексу N 45 |
| | |"Академічна гімназія" Харківської міської |
| | |ради Харківської області (базовий предмет |
| | |- фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Воронков Олексій |учень 11 класу школи-гімназії N 2 |
| |Анатолійович |м. Севастополя (базовий предмет - фізика);|
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Коваленко Андрій |учень 10 класу НВК "Школи-ліцею" N 3 |
| |Олександрович |м. Сімферополя Автономної Республіки Крим |
| | |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Бельцар Сергій |учень 11 класу Вінницького технічного |
| |Сергійович |ліцею (базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Даниленко Павло |учень 11 класу ліцею при Донецькому |
| |Львович |національному університеті (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Тимчишин Віталій |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Богданович |Івано-Франківському національному |
| | |технічному університеті нафти і газу |
| | |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Яцун Яна |учениця 11 класу багатопрофільної гімназії|
| |Євгенівна |м. Кіровська Луганської області (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Квасниця Марта |учениця 11 класу Львівської гімназії |
| |Василівна |"Євшан" (базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Трусов Віктор |учень 9 класу гімназії N 6 м. Полтави |
| |Геннадійович |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Чубрик Антон |учень 10 класу фізико-технічного ліцею при|
| |В'ячеславович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті (базовий |
| | |предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Відділення обчислювальної техніки
та програмування

Секція комп'ютерних мереж, баз та банків даних
(базовий предмет - математика)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Мазур Роман |учень 11 класу Державного ліцею м. Білої |
| |Федорович |Церкви Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кальченко Артем |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Олегович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Васильєв Олексій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Юрійович |навчального закладу N 3 м. Коростеня |
| | |Житомирської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кірієнко Євген |учень 10 класу Кременчуцького ліцею N 4 |
| |Іванович |Полтавської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Дубравін Євген |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Віталійович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Сіренко Максим |учень 11 класу Луцької гімназії N 21 імені|
| |Ігорович |Михайла Кравчука Луцької міської ради |
| | |Волинської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Форкерт Павло |учень 11 класу Дніпропетровського ліцею |
| |Павлович |інформаційних технологій; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Жирак Володимир |учень 10 класу Надвірнянського ліцею |
| |Петрович |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Горенков Антон |учень 10 класу Харківської гімназії N 47 |
| |Сергійович |Харківської міської ради Харківської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Пекарський |учень 11 класу Чернівецького міського |
| |Валерій |ліцею N 1; |
| |Вікторович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Аблялімова Зарема|учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Сейренівна |навчального закладу N 39 м. Севастополя; |
------------------------------------------------------------------

Секція системного програмування та заходів
інформаційної безпеки
(базовий предмет - математика)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Сомсіков Даніл |учень 11 класу гімназії N 1 імені |
| |Олександрович |А.П.Бистріної м. Одеси; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Джулгаков Дмитро |учень 10 класу Харківської |
| |Віталійович |загальноосвітньої школи N 5 Харківської |
| | |міської ради Харківської області; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Додатко Олександр|учень 11 класу Дніпропетровського ліцею |
| |Вікторович |інформаційних технологій; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кривень Іван |учень 11 класу Технічного ліцею |
| |Васильович |м. Тернополя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Яцук Сергій |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Володимирович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті. |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Гринь Дмитро |учень 10 класу гімназії N 1 м. Сімферополя|
| |Олександрович |Автономної Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Дмитренко Дмитро |учень 10 класу Луцького |
| |Віталійович |навчально-виховного комплексу "Гімназія |
| | |N 14" Луцької міської ради Волинської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Шестаков Ілля |учень 11 класу багатопрофільного ліцею |
| |Володимирович |N 99 м. Запоріжжя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Лозинський Ігор |учень 10 класу Надвірнянського ліцею |
| |Іванович |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Протас Олексій |учень 11 класу гімназії N 2 |
| |Миколайович |м. Севастополя; |
------------------------------------------------------------------

Секція мультимедійних систем, комп'ютерної
графіки, ігрових програм
(базовий предмет - математика)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Нечипоренко Єгор |учень 11 класу Дніпропетровського ліцею |
| |Андрійович |інформаційних технологій; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Мінаєв Гліб |учень 10 класу школи-комплексу "ЦНМ" N 5 |
| |Юрійович |м. Запоріжжя; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Шкадрон Максим |учень 11 класу Донецького ліцею |
| |Михайлович |"Інтелект"; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Кіпар Олександр |учень 11 класу політехнічного ліцею |
| |Валерійович |м. Ізмаїла Одеської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Кіщенко Сергій |учень 11 класу Харківської гімназії N 47 |
| |Миколайович |Харківської міської ради Харківської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Ковтунов Олег |учень 11 класу Технічного ліцею |
| |Святославович |Дніпровського району м. Києва; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Страпко Олександр|учень 10 класу політехнічного ліцею |
| |Валерійович |м. Севастополя; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Ляпота Павло |учень 11 класу Кубанського |
| |Миколайович |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |Сімферопольського району Автономної |
| | |Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Петрич Іван |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Сергійович |Івано-Франківському національному |
| | |технічному університеті нафти і газу |
| | |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Доля Владислав |учень 11 класу ліцею "Дизайн-освіта" імені|
| |Анатолійович |П.Чубинського м. Борисполя Київської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Корельський |учень 11 класу Миколаївського економічного|
| |Дмитро Сергійович|ліцею N 2; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Клецько Максим |учень 11 класу школи-комплексу N 27 |
| |Миколайович |м. Чернівців; |
------------------------------------------------------------------

Секція комп'ютерних програм для автоматизації
наукових досліджень
(базовий предмет - математика)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Самойленко |учень 11 класу Кременчуцького ліцею N 4 |
| |Олександр |Полтавської області; |
| |Петрович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Пашко Олексій |учень 11 класу Українського |
| |Анатолійович |фізико-математичного ліцею Київського |
| | |національного університету імені Тараса |
| | |Шевченка; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Старосуд Дмитро |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Валерійович |навчального закладу N 2 м. Тульчина |
| | |Вінницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Москвичов Максим |учень 11 класу Маріупольського міського |
| |Вадимович |ліцею Донецької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гірдо Олександр |учень 11 класу фізико-математичного ліцею |
| |Віталійович |м. Черкас; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Кушнерик Артем |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Володимирович |навчального закладу N 22 м. Севастополя; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Дольний Назар |учень 11 класу гімназії м. Ужгорода |
| |Юрійович |Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Речицький |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Вячеслав |навчального комплексу "Ліцей "Логос" |
| |Вячеславович |м. Запоріжжя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Вербицький |учень 11 класу Миколаївського морського |
| |Володимир |ліцею імені професора М.Александрова; |
| |Станіславович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Батиєв Андрій |учень 10 класу Харківського |
| |Володимирович |фізико-математичного ліцею N 27 |
| | |Харківської міської ради Харківської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Туркот Олексій |учень 9 класу ліцею N 17 м. Хмельницького;|
| |Петрович | |
------------------------------------------------------------------

Секція комп'ютерних навчальних програм
(базовий предмет - математика)

I місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Глушак Костянтин |учень 11 класу Дніпропетровського ліцею |
| |Миколайович |інформаційних технологій; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Фролова Аліна |учениця 11 класу Свердловського ліцею N 1 |
| |Олександрівна |Луганської області; |
------------------------------------------------------------------

II місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Пономарчук Дмитро|учень 11 класу Вінницького технічного |
| |Сергійович |ліцею; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Євтух Алла |учениця 10 класу ліцею "Перспектива" |
| |Володимирівна |м. Запоріжжя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гордієнко Євгеній|учень 11 класу Миколаївського морського |
| |Вікторович |ліцею імені професора М.Александрова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Жернов Павло |учень 10 класу фізико-математичного ліцею |
| |Володимирович |N 27 м. Харкова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Уманський Віталій|учень 11 класу ліцею "Голосіївський" N 241|
| |Ігорович |Голосіївського району м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

III місце
------------------------------------------------------------------
| 1.|Есмеральда-Ріко |учень 11 класу фізико-математичного ліцею |
| |Рауль Антонійович|N 105 м. Запоріжжя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Іваненко Андрій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Богданович |навчального закладу N 3 м. Городка |
| | |Львівської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Тищук Олександр |учень 11 класу Рівненського |
| |Валерійович |природничо-математичного ліцею "Елітар"; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Савка Юрій |учень 11 класу Педагогічного ліцею |
| |Олегович |м. Тернополя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Лопаєв Денис |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Валерійович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті. |
------------------------------------------------------------------


Додаток 2
до наказу МОН України
24.05.2005 N 310


СПИСОК
учасників III етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів МАН України в 2005 році


Хіміко-біологічне наукове відділення

Секція хімії
(базовий предмет - хімія)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Алєйніченко |учениця 11 класу Чернігівського обласного |
| |Валентина |педагогічного ліцею при Чернігівському |
| |Анатоліївна |державному педагогічному університеті ім. |
| | |Т.Г.Шевченка; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Богуславська |учениця 11 класу Малого багатопрофільного |
| |Ольга Сергіївна |ліцею "Перспектива" м. Запоріжжя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Ванштейн Вікторія|учениця 10 класу Агрономічненської СЗШ |
| |Володимирівна |I-III ст. Вінницького району Вінницької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Гречанюк Антон |учень 11 класу хіміко-екологічного ліцею |
| |Олександрович |м. Дніпропетровська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Гриськова |учениця 11 класу ліцею N 17 |
| |Мирослава |м. Хмельницького; |
| |Михайлівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Кадиров Рустем |учень 10 класу гімназії N 11 ім. |
| |Мунірович |К.А.Треньова м. Сімферополя Автономної |
| | |Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Корень Ярослав |учень 11 класу природничо-математичного |
| |Михайлович |ліцею "Елітар" м. Рівного; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Короткевич |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 33 |
| |Наталія |м. Києва; |
| |Валеріївна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Лісовий Дмитро |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 4 |
| |Юрійович |м. Новоукраїнки Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Панасюк Ярослав |учень 11 класу Луцької гімназії N 21 ім. |
| |Вікторович |М.Кравчука Волинської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Смульський Кирило|учень 11 класу ліцею N 6 м. Донецька; |
| |Маркович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Стрекньова Ірина |учениця 10 класу СШ N 4 м. Севастополя; |
| |Леонідівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Фесенко Олександр|учень 11 класу СЗОШ I-III ст. N 17 м. Сум;|
| |Іванович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|14.|Чернишева |учениця 8 класу ЗОШ N 5 м. Арциза Одеської|
| |Світлана |області; |
| |Володимирівна | |
------------------------------------------------------------------

Секція лісового господарства
(базовий предмет - математика, біологія,
хімія за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Гуртова Анна |учениця 11 класу Рівненського обласного |
| |Олексіївна |ліцею-інтернату (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Зубова Віра |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 4 |
| |Ігорівна |м. Іллічівська Одеської області (базовий |
| | |предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Косюхно Юлія |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст.. N 2 |
| |Петрівна |м. Переяслав-Хмельницького Київської |
| | |області (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Лимарь Марина |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 155 |
| |Вікторівна |м. Харкова (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Майоров Станіслав|учень 10 класу школи-гімназії N 8 |
| |Віталійович |м. Севастополя (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Подлесецька Юлія |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 96 |
| |Олегівна |м. Донецька (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Шмагайло Юлія |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Сергіївна |Херсонському державному університеті |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Шортов Дмитро |учень 11 класу Криворізького обласного |
| |Миколайович |ліцею-інтернату для сільської молоді |
| | |природничого профілю Дніпропетровської |
| | |області (базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

Секція сільського господарства
(базовий предмет - хімія, біологія -
за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Гаврильчик Ольга |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 57 |
| |Юріївна |м. Луганська (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Гнатюк Тетяна |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 182 |
| |Тарасівна |м. Києва (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гусаровська Юлія |учениця 11 класу Луцької гімназії N 21 ім.|
| |Володимирівна |М.Кравчука Волинської області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Дементьєв Сергій |учень 10 класу Молодіжненської ЗОШ I-III |
| |Юрійович |ст. N 1 Сімферопольського району |
| | |Автономної Республіки Крим (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Дігтяр Іван |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 18 |
| |Геннадійович |м. Полтави (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Золотарьов Денис |учень 11 класу Академічного ліцею при |
| |Леонідович |Херсонському державному університеті |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Кваша Оксана |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 9 |
| |Олегівна |м. Умані Черкаської області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Колотело |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 50 |
| |Олександра |м. Львова (базовий предмет - біологія); |
| |Петрівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Макаренков |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 32 |
| |Олександр |м. Донецька (базовий предмет - хімія); |
| |Олександрович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Мала Олена |учениця 11 класу Партизанської ЗОШ I-III |
| |Миколаївна |ст. Дніпропетровського району |
| | |Дніпропетровської області (базовий предмет|
| | |- біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Мірзоєв Рафаель |учень 10 класу ЗОШ I-III ст. N 24 |
| |Галібович |м. Севастополя (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Момот Андрій |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 140 |
| |Олександрович |м. Харкова (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Охріменко Анна |учениця 11 класу гімназії |
| |Сергіївна |гуманітарно-естетичного-профілю N 31 |
| | |м. Чернігова (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|14.|Пацан Інна |учениця 11 класу Новосілківської ЗОШ I-III|
| |Юріївна |ст. Києво-Святошинського р-ну Київської |
| | |області (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|15.|Походощук |учень11 класу спеціалізованого |
| |Олександр |ліцею-інтернату м. Хмельницького (базовий |
| |Валерійович |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|16.|Саврук Вероніка |учениця 11 класу Надвірнянської ЗОШ I-III |
| |Вікторівна |ст. N 1 Івано-Франківської області |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|17.|Солопієнко Тетяна|учениця 11 класу Ковалівської ЗОШ I-III |
| |Іванівна |ст. Миколаївського району Миколаївської |
| | |області (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|18.|Сухомлин Іван |учень 11 класу педагогічного ліцею при |
| |Іванович |Рівненському державному гуманітарному |
| | |університеті (базовий предмет - біологія);|
------------------------------------------------------------------

Секція психології
(базовий предмет - хімія,
біологія - за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Берчук Олександра|учениця 11 класу ліцею "Педагог" |
| |Володимирівна |м. Миколаєва (базовий предмет - біологія);|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Бондаренко Ольга |учениця 11 класу ліцею нових інформаційних|
| |Анатоліївна |техно-логій N 2 м.Дніпродзержинська |
| | |Дніпропетровської області (базовий предмет|
| | |- біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Бурда Юлія |учениця 11 класу Свердловського ліцею N 1 |
| |Євгенівна |Луганської області (базовий предмет - |
| | |хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Зюбрій Катерина |учениця 11 класу гімназії N 2 |
| |Миколаївна |м. Хмельницька (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Іванова Ганна |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 31 |
| |Геннадіївна |м. Сімферополя Автономної Республіки Крим |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Кізілова Катерина|учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 104 |
| |Олександрівна |м. Харкова (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Корчак Ольга |учениця 10 класу Хотинської гімназії |
| |Олегівна |Чернівецької області (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Кривов'яз Юлія |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 1 |
| |Олександрівна |м. Вінниці (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Мерзлікіна Юлія |учениця 11 класу СЗОШ I-III ст. N 10 ім. |
| |Ігорівна |Бутка м. Сум (базовий предмет - біологія);|
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Подорожна Галина |учениця 11 класу Сарської СЗОШ I-III ст. |
| |Володимирівна |Гадяцького району Полтавської області |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Поліщук Дар'я |учениця 9 класу ЗОШ I-III ст. N 97 |
| |Валеріївна |м. Донецька (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Хворостиніна |учениця 11 класу СЗОШ "Сузір'я" |
| |Олена Михайлівна |м. Вишгорода Київської області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Черпак Марія |учениця 11 класу гімназії Національного |
| |Валеріївна |педагогічного університету ім. Драгоманова|
| | |м. Києва (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|14.|Шклярова Інна |учениця 11 класу Ріпкінської гімназії |
| |Василівна |Чернігівської області (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|15.|Ягіяєв Ілля |учень 10 класу Державного ліцею м. Білої |
| |Ігорович |Церкви Київської області (базовий предмет |
| | |- біологія); |
------------------------------------------------------------------

Секція біології
(базовий предмет - біологія)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Бондарець Наталія|учениця 11 класу Шепетівського |
| |Миколаївна |навчально-виховного комплексу N 1 |
| | |Хмельницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Валькова Олена |учениця 11 класу Педагогічного ліцею |
| |Анатоліївна |м. Кіровограда; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Глімбоцький Вадим|учень 11 класу СЗОШ I-III ст. N 15 |
| |Олегович |м. Вінниці; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Гончарова |учениця 10 класу ліцею "Самара" |
| |Катерина |м. Новомосковська Дніпропетровської |
| |Валеріївна |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Гулевич Ольга |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Вікторівна |комплексу N 119 м. Донецька; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Краєв Антон |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. |
| |Вікторович |смт. Асканія-Нова Чаплинського району |
| | |Херсонської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Мокрані Аліна |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 8 |
| |Владиславівна |м. Ужгорода Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Петренко Тетяна |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 6 |
| |Василівна |м. Борисполя Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Портянко Валентин|учень 11 класу Долинської ЗОШ I-III ст. |
| |Валентинович |Саратського району Одеської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Прокопова Наталія|учениця 11 класу обласного педагогічного |
| |Петрівна |ліцею м. Житомира; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Прохоренко |учень 11 класу Першої Української гімназії|
| |Володимир |ім. М.Аркаса м. Миколаєва; |
| |Сергійович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Рись Ірина |учениця 11 класу гімназії |
| |Володимирівна |гуманітарно-естетичного профілю N 31 |
| | |м. Чернігова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Шелепенко Олексій|учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 1 ім. |
| |Ігорович |В.Г.Короленка м. Рівного; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|14.|Шелковський |учень 11 класу ліцею "Голосіївський" N 241|
| |Микита |м. Києва; |
| |Володимирович | |
------------------------------------------------------------------

Секція екології
(базовий предмет - хімія, біологія,
фізика за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Аблєєв Олексій |учень 11 класу СЗОШ I-III ст. N 2 ім. |
| |Германович |Д.Косаренка м. Сум (базовий предмет - |
| | |хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Бечка Зореслава |учениця 11 класу Шепітської ЗОШ I-III ст. |
| |Миколаївна |Путильського району Чернівецької області |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Бондар Олена |учениця 11 класу Чернігівського обласного |
| |Сергіївна |педагогічного ліцею для обдарованої |
| | |сільської молоді при Чернігівському |
| | |державному педагогічному університету ім. |
| | |Т.Г.Шевченка (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Ворон Василь |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 8 |
| |Петрович |м. Ужгорода Закарпатської області (базовий|
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Галата Олександр |учень 10 класу еколого-економічного ліцею |
| |Іванович |м. Кам'янки Черкаської області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Горбняк Леся |учениця 11 класу Кам'янець-Подільського |
| |Тарасівна |обласного спеціалізованого ліцею-інтернату|
| | |поглибленої підготовки учнів в галузі |
| | |науки Хмельницької області (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Горбунов Дмитро |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 16 |
| |В'ячеславович |м. Євпаторії Автономної Республіки Крим |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Зятьєва Ганна |учениця 11 класу спеціалізованої |
| |Петрівна |гуманітарної ЗОШ I-III ст. N 95 |
| | |м. Донецька (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Ксенчин Ольга |учениця 11 класу ЗОШ I-III N 59 м. Львова |
| |Богданівна |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Немешкалова |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 138 |
| |Владислава |м. Харкова (базовий предмет - біологія); |
| |Володимирівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Степанов Іван |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 2 м. Керчі |
| |Олександрович |Автономної Республіки Крим (базовий |
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Стулій Любов |учениця 10 класу Божківської ЗОШ I-III ст.|
| |Анатоліївна |Полтавського району Полтавської області |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Федоренко Михайло|учень 11 класу Миколаївського |
| |Юрійович |муніципального колегіуму (базовий предмет |
| | |- хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|14.|Чорна Дарія |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Сергіївна |Херсонському державному університеті |
| | |(базовий предмет - біологія); |
------------------------------------------------------------------

Секція медицини
(базовий предмет - фізика, хімія, біологія
- за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Андраш Анна |учениця 11 класу гімназії с. Братського |
| |Олегівна |Братського району Миколаївської області |
| | |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Безугла Мар'яна |учениця 11 класу гімназії N 117 ім. |
| |Володимирівна |Л.Українки м.Києва (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Блонська Соломія |учениця 9 класу Першої міської гімназії |
| |Ярославівна |м. Черкас (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Бухман Анна |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 2 |
| |Олександрівна |м. Переяслав-Хмельницького Київської |
| | |області (базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Веретяк Юлія |учениця 11 класу гімназії |
| |Миколаївна |гуманітарно-естетичного профілю N 31 |
| | |м. Чернігова (базовий предмет - біологія);|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Гутенко Вероніка |учениця 10 класу СЗОШ I-III ст. N 35 |
| |Олегівна |м. Севастополя (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Загорчак Василь |учень 11 класу Політехнічного ліцею |
| |Васильович |м. Ужгорода Закарпатської області (базовий|
| | |предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Канюка Олена |учениця 11 класу гімназії N 33 м. Полтави |
| |Юріївна |(базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Кащенко Іван |учень 11 класу ЗОШ I-III ст. N 57 |
| |Сергійович |м. Луганська (базовий предмет - біологія);|
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Кохан Роман |учень 10 класу ЗОШ I-III ст. N 1 м. Збараж|
| |Степанович |Тернопільської області (базовий предмет - |
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Кримець Юлія |учениця 11 класу ліцею "Приморський" |
| |Валеріївна |м. Одеси (базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Невмержицька |учениця 10 класу ЗОШ I-III ст. N 2 |
| |Лідія |смт. Олександрівки Кіровоградської області|
| |Олександрівна |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Попович Андрій |учень 11 класу гімназії N 2 м. Чернівців |
| |Іванович |(базовий предмет - біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|14.|Решота Ніна |учениця 11 класу гуманітарної гімназії при|
| |Мирославівна |міській раді м. Рівного (базовий предмет -|
| | |біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|15.|Самойленко Дмитро|учень 11 класу Кременчуцького колегіуму |
| |Вікторович |N 25 Полтавської області (базовий предмет |
| | |- біологія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|16.|Суходоля Сергій |учень 11 класу ліцею N 17 м. Хмельницького|
| |Анатолійович |(базовий предмет - хімія); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|17.|Успаленко Ольга |учениця 11 класу ЗОШ I-III ст. N 22 |
| |Володимирівна |м. Краматорська Донецької області (базовий|
| | |предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Відділення філології та мистецтвознавства

Секція зарубіжної літератури
(базовий предмет - зарубіжна література,
українська мова та література за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Аношкіна Ольга |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Василівна |I-III ст. N 6 м. Джанкоя Автономної |
| | |Республіки Крим (базовий предмет - |
| | |зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Нежигай Марина |учениця 11 класу спеціалізованої школи з |
| |Василівна |поглибленим вивченням іноземних мов N 71 |
| | |м. Кривого Рогу Дніпропетровської області |
| | |(базовий предмет - зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Кочеткова |учениця 11 класу ліцею при Донецькому |
| |Катерина |національному університеті (базовий |
| |Станіславівна |предмет - зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Тимошенко Карина |учениця 11 класу Малого Багатопрофільного |
| |Ігорівна |ліцею "Перспектива" м. Запоріжжя (базовий |
| | |предмет - українська мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Кілестин Уляна |учениця 11 класу Рогатинського |
| |Михайлівна |спеціалізованого загальноосвітнього |
| | |навчального закладу I-III ст. з |
| | |поглибленим вивченням іноземних мов N 1 |
| | |Івано-Франківської області (базовий |
| | |предмет - зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Рахматулліна Алла|учениця 11 класу обласного ліцею |
| |Євгенівна |Луганського національного педагогічного |
| | |університету імені Тараса Шевченка |
| | |(базовий предмет - зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Лунін Олег |учень 10 класу загальноосвітнього |
| |Михайлович |навчального закладу I-III ст. N 52 |
| | |м. Львова (базовий предмет - зарубіжна |
| | |література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Мержиєвська |учениця 11 класу гуманітарної гімназії N 3|
| |Вікторія Юріївна |м. Миколаєва (базовий предмет - українська|
| | |мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Булатова Людмила |учениця 10 класу навчально-виховного |
| |Володимирівна |комплексу "Гармонія", гімназія N 6 |
| | |м. Одеси (базовий предмет - зарубіжна |
| | |література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Леськів Ірина |учениця 11 класу Тернопільської |
| |Олегівна |української гімназії імені І. Франка |
| | |(базовий предмет - зарубіжна література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Павлишина |учениця 11 класу Хмельницького обласного |
| |Вікторія |спеціалізованого ліцею-інтернату |
| |Вікторівна |поглибленої підготовки в галузі науки |
| | |(базовий предмет - зарубіжна література); |
------------------------------------------------------------------

Секція англійської мови
(базовий предмет - англійська мова)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Радченко Тетяна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Анатоліївна |I-III ст. N 4 м. Сімферополя Автономної |
| | |Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Лавренчук Ярослав|учень 10 класу загальноосвітнього |
| |Юрійович |навчального закладу I-III ст. N 1 |
| | |м. Гнівані Тиврівського району Вінницької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Ковач Катерина |учениця 10 класу гімназії м. Ужгорода |
| |Мирославівна |Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Вольнюк Ніна |учениця 11 класу гімназії N 10 |
| |Олександрівна |м. Мелітополя Запорізької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Грещук Богдан |учень 11 класу Української гімназії N 1 |
| |Васильович |м. Івано-Франківська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Одинока Анна |учениця 10 класу спеціалізованого |
| |Олексіївна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. N 2 смт. Бородянки Київської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Ізюмченко Ольга |учениця 10 класу гімназії N 9 |
| |Ігорівна |м. Кіровограда; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Бєлова Ольга |учениця 11 класу гімназії N 1 імені |
| |Вікторівна |А.П.Бистріної м. Одеси; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Франчук Катерина |учениця 11 класу ліцею N 11 м. Кременчука |
| |Олександрівна |Полтавської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Копотілова Тетяна|учениця 10 класу Рівненського обласного |
| |Георгіївна |ліцею-інтернату; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Литкин Олег |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Михайлович |навчального закладу I-III ст. N 7 |
| | |м. Шостки Сумської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Стрижньова Олена |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Андріївна |Херсонському державному університеті; |
------------------------------------------------------------------

Секція німецької мови
(базовий предмет - німецька мова)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Підмалівський |учень11 класу загальноосвітньої школи |
| |Василь Васильович|I-III ст. N 1 смт. Великого Бичкова |
| | |Рахівського р-ну Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Неділько Марія |учениця 10 класу загальноосвітнього |
| |Анатоліївна |навчального закладу I-III ст. N 25 |
| | |м. Мелітополя Запорізької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Грицаєнко Ярослав|учень 9 класу Володимирівського |
| |Олегович |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. Знам'янського району |
| | |Кіровоградської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Павлова Вікторія |учениця 11 класу спеціалізованого |
| |Вікторівна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. N 30 іноземних мов м. Луганська;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Рязанцева |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександра |навчального закладу I-III ст. N 33 |
| |Юріївна |м. Одеси; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Грицай Євген |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Анатолійович |навчального закладу I-III ст. N 22 |
| | |м. Кременчука Полтавської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Зюман Людмила |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Анатоліївна |I-III ст. N 8 м. Охтирки Сумської області;|
------------------------------------------------------------------

Секція французької мови
(базовий предмет - французька мова)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Нарваєва Марія |учениця 10 класу багатопрофільної гімназії|
| |Сергіївна |м. Алчевська Луганської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Царьова Людмила |учениця 11 класу Першої української |
| |Андріївна |гімназії імені Миколи Аркаса м. Миколаєва;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Ткаченко Наталія |учениця 11 класу гімназії N 32 м. Полтави;|
| |Борисівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Лещук Дарія |учениця 11 класу гімназії N 3 |
| |Сергіївна |м. Чернівців; |
------------------------------------------------------------------

Секція літературної творчості
(базовий предмет - українська мова та література)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Тищенко Катерина |учениця 11 класу гімназії N 1 ім. |
| |Олександрівна |К.Д.Ушинського м. Сімферополя Автономної |
| | |Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Омельковець |учень 10 класу Луцької гімназії N 21 ім. |
| |Олександр |Михайла Кравчука Луцької міської ради |
| |Ярославович |Волинської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Маркевич Людмила |учениця 10 класу гімназії м. Баранівки |
| |Юріївна |Житомирської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Поліканова Аліса |учениця 10 класу спеціалізованого |
| |Віталіївна |багатопрофільного загальноосвітнього |
| | |навчального закладу I-III ст. N 3 |
| | |м. Дніпрорудного Запорізької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Різник Дмитро |учень 10 класу гімназії м. Калуша |
| |Васильович |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Кудінова Ольга |учениця 11 класу Ліснополянської |
| |Вікторівна |спеціалізованої загальноосвітньої школи |
| | |I-III ст. Марківського району Луганської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Яковлєва Інна |учениця 9 класу Рівненського обласного |
| |Володимирівна |ліцею-інтернату; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Шкроблюк Оксана |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Олексіївна |комплексу смт. Ярмолинців Хмельницької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Шульга Наталія |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Леонідівна |навчального закладу I-III ст. N 297 |
| | |Києва; |
------------------------------------------------------------------

Секція мистецтвознавства
(базовий предмет - художня культура,
українська мова та література за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Кузьмич Лілія |учениця 10 класу загальноосвітнього |
| |Григорівна |навчального закладу I-III ст. N 10 |
| | |художньо-естетичного профілю |
| | |м. Новограда-Волинського Житомирської |
| | |області (базовий предмет - художня |
| | |культура); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Шоля Алла |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Василівна |I-III ст. с. Нижнього Селища Хустського |
| | |району Закарпатської області (базовий |
| | |предмет - українська мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Плєшакова Олена |учениця 11 класу гімназії N 2 м. Білої |
| |Анатоліївна |Церкви Київської області (базовий предмет |
| | |- українська мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Оцабрик Оксана |учениця 11 класу Першої української |
| |Олексіївна |гімназії ім. Миколи Аркаса м. Миколаєва |
| | |(базовий предмет - українська мова та |
| | |література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Тарасенко |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Світлана |комплексу N 84 м. Одеси (базовий предмет -|
| |Василівна |українська мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Якимчук Інна |учениця 10 класу Сарненського |
| |Олександрівна |економіко-правового ліцею "Лідер" |
| | |Рівненської області (базовий предмет - |
| | |українська мова та література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Карпова Ольга |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Володимирівна |Херсонському державному університеті |
| | |(базовий предмет - українська мова та |
| | |література); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Павлова Інна |учениця 11 класу гімназії |
| |Василівна |гуманітарно-естетичного профілю N 31 |
| | |м. Чернігова (базовий предмет - художня |
| | |культура); |
------------------------------------------------------------------

Секція української літератури
(базовий предмет - українська мова
та література)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Літвінова |учениця 11 класу гуманітарної гімназії |
| |Олександра |імені Лесі Українки м. Жовтих Вод |
| |Олегівна |Дніпропетровської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Шиліна Аліна |учениця 11 класу загальноосвітньої |
| |Юріївна |гімназії м. Селидового Донецької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Добоні Мар'яна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Іванівна |I-III ст. смт. Міжгір'я Закарпатської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Клименко Юлія |учениця 10 класу гімназії I-III ст. N 2 |
| |Валеріївна |ім. Лесі Українки м. Запоріжжя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Островська Марія |учениця 11 класу Рогатинської гімназії |
| |Петрівна |імені Володимира Великого - колегіуму |
| | |Національного університету |
| | |"Києво-Могилянська академія" |
| | |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Харченко Інна |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Миколаївна |навчального закладу I-III ст. N 1 |
| | |смт. Макарова Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Климашевська Майя|учениця 11 класу обласного ліцею |
| |Валеріївна |Луганського національного педагогічного |
| | |університету імені Тараса Шевченка; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Книжник Ольга |учениця 11 класу Парутинської |
| |Володимирівна |загальноосвітнього школи I-III ст. |
| | |Очаківського району Миколаївської області;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Шевченко Марина |учениця 10 класу загальноосвітнього |
| |Володимирівна |навчального закладу I-III ст. N 5 |
| | |м. Глобиного Полтавської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Яровик Тетяна |учениця 10 класу |
| |Володимирівна |гімназії-спецшколи-інтернату м. Теребовлі |
| | |Тернопільської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Прокопенко |учениця 10 класу Академічного ліцею при |
| |Руслана Сергіївна|Херсонському державному університеті; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Бурдейна Тетяна |учениця 11 класу ліцею |
| |Олександрівна |м. Кам'янець-Подільського Хмельницької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Фуркало Ольга |учениця 11 класу гімназії N 3 м. Шполи |
| |Олексіївна |Черкаської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|14.|Заболотнюк |учениця 11 класу ліцею смт. Глибокої |
| |Марічка |Чернівецької області; |
| |Григорівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|15.|Пташник Катерина |учениця 11 класу Чернігівського обласного |
| |Василівна |педагогічного ліцею для обдарованої |
| | |сільської молоді; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|16.|Антонюк Олена |учениця 11 класу спеціалізованого |
| |Ярославівна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. N 24 м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

Секція української мови
(базовий предмет - українська мова
та література)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Волинська |учениця 11 класу міського державного ліцею|
| |Катерина Павлівна|N 1 ім. 10-річчя Незалежності України |
| | |м. Сімферополя Автономної Республіки Крим;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Мадей Анна |учениця 11 класу спеціалізованого |
| |Сергіївна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. N 1 смт. Погребища Вінницької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Скукіс Ольга |учениця 11 класу Свалявської гімназії |
| |Василівна |Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Крутоус Оксана |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександрівна |навчального закладу I-III ст. N 30 |
| | |м. Кіровограда; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Головкіна Оксана |учениця 11 класу Свердловського ліцею N 1 |
| |Ігорівна |Луганської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Миронюк Євгенія |учениця 11 класу Доманівської |
| |Валеріївна |загальноосвітньої школи I-III ст. N 2 |
| | |Миколаївської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Кузьмін Андрій |учень 10 класу навчально-виховного |
| |Олександрович |комплексу N 49 м. Одеси; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Барсук Ольга |учениця 10 класу гімназії м. Березного |
| |Анатоліївна |Рівненської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Костилєва Олеся |учениця 10 класу Харківської гімназії N 23|
| |Олександрівна |Харківської міської ради Харківської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Онуфрієва Ірина |учениця 11 класу Нігинського |
| |Леонідівна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. Кам'янець-Подільського району |
| | |Хмельницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Кудрицька |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександра |навчального закладу I-III ст. N 14 |
| |Вікторівна |м. Умані Черкаської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Банна Наталія |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Віталіївна |навчального закладу I-III ст. - гімназії |
| | |N 2 м. Семенівки Чернігівської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Дебрівна |учениця 11 класу гімназії N 56 м. Києва; |
| |Анастасія | |
| |Борисівна | |
------------------------------------------------------------------

Секція українського народного мистецтва
(базовий предмет - образотворче мистецтво,
українська мова та література за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Ляшук Юлія |учениця 11 класу Луцького |
| |Олександрівна |навчально-виховного комплексу N 26 Луцької|
| | |міської ради Волинської області (базовий |
| | |предмет - образотворче мистецтво); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Доброскок |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Анастасія |навчального закладу I-III ст. N 1 |
| |Сергіївна |м. Переяслава-Хмельницького Київської |
| | |області (базовий предмет - образотворче |
| | |мистецтво); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Гарбузенко Оксана|учениця 10 класу спеціалізованої |
| |Вікторівна |загальноосвітньої школи I-III ст. N 14 |
| | |м. Кіровограда (базовий предмет - |
| | |образотворче мистецтво); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Сафонова Манана |учениця 9 класу спеціалізованого |
| |Сергіївна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |II-III ст. N 58 м. Луганська (базовий |
| | |предмет - образотворче мистецтво); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Воропай Ірина |учениця 9 класу гімназії N 9 м. Одеси |
| |Вячеславівна |(базовий предмет - образотворче |
| | |мистецтво); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Корж Ольга |учениця 10 класу гімназії м. Шостки |
| |Миколаївна |Сумської області (базовий предмет - |
| | |образотворче мистецтво); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Мужаровська Марія|учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександрівна |навчального закладу I-III ст. N 70 |
| | |м. Києва (базовий предмет - українська |
| | |мова та література); |
------------------------------------------------------------------

Секція фольклористики
(базовий предмет - українська мова
та література)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Бідюк Альона |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Василівна |навчального закладу I-III ст. N 1 |
| | |м. Переяслава-Хмельницького Київської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Чумак Роман |учень 11 класу обласного ліцею Луганського|
| |Олександрович |національного педагогічного університету |
| | |імені Тараса Шевченка; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Лісовець Тетяна |учениця 10 класу загальноосвітнього |
| |Валеріївна |навчального закладу I-III ст. N 78 |
| | |м. Одеси; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Бойко Людмила |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Леонідівна |навчального закладу I-III ст. N 26 |
| | |м. Полтави; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Соняк Оксана |учениця 11 класу Тернопільської |
| |Олександрівна |української гімназії імені І. Франка; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Гріго Вікторія |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Ігорівна |об'єднання N 5 м. Хмельницького; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Башинська Надія |учениця 11 класу Ніжинського обласного |
| |Володимирівна |педагогічного ліцею Чернігівської ради; |
------------------------------------------------------------------

Історико-географічне наукове відділення

Секція геології
(базовий предмет - географія)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Прокопішен Віктор|учень 10 класу НВК ім.Л.І.Бугаєвської |
| |Олександрович |м. Комсомольська Полтавської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Василенко |учениця 10 класу Якимівської гімназії |
| |Вікторія |Запорізької області; |
| |Вікторівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Арутюнян Тігран |учень 11 класу середньої загальноосвітньої|
| |Ашотович |школи I-III ступеня N 5 м. Ватутіного |
| | |Черкаської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Краснопєвцев |учень 10 класу Фурсівської середньої |
| |Олександр |загальноосвітньої школи I-III ступеня з |
| |Олександрович |поглибленим вивченням англійської мови |
| | |Білоцерківського району Київської області;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Маковецька Олена |учениця 11 класу середньої |
| |Михайлівна |загальноосвітньої школи I-III ступеня N 6 |
| | |м. Білгород-Дністровського Одеської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Нестерчук Сергій |учень 11 класу Головинської гімназії |
| |Володимирович |Черняхівського району Житомирської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Жомір Артем |учень 11 класу середньої загальноосвітньої|
| |Анатолійович |школи N 1 м. Бар Вінницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Кривасова |учениця 11 класу ліцею N 157 м. Києва |
| |Олександра |(базова дисципліна - математика); |
| |Олександрівна | |
------------------------------------------------------------------

Секція археології
(базовий предмет - історія)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Стрембіцький |учень 11 класу гімназії N 1 м. Чернівців; |
| |Андрій | |
| |Анатолійович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Разкевич Юлія |учениця 10 класу юридичного ліцею |
| |Степанівна |м. Одеси; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Тюрін Максим |учень 8 класу середньої загальноосвітньої |
| |Ігоревич |школи I-III ступенів N 57 м. Севастополя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Шостак Михайло |учень 10 класу гімназії N 4 м. Луцька; |
| |Вікторович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Мельник Олександр|учень 9 класу середньої загальноосвітньої |
| |Олександрович |школи N 126 м. Кривого Рогу |
| | |Дніпропетровської області |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Панішко Лілія |учениця 10 класу Кожанської середньої |
| |Василівна |загальноосвітньої школи I-III ступенів |
| | |Фастівського району Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Кириченко Марина |учениця 11 класу обласного ліцею |
| |Миколаївна |Луганського національного педагогічного |
| | |університету ім. Тараса Шевченка; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Комарцова Альона |учениця 11 класу середньої |
| |Валентинівна |загальноосвітньої школи I-III ступенів |
| | |м. Мелітополя Запорізької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Роєва Дар'я |учениця 10 класу середньої |
| |Миколаївна |загальноосвітньої школи N 32 м. Чернігова;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Руденко Антон |учень 10 класу академічного ліцею при |
| |Сергійович |Херсонському державному університеті; |
------------------------------------------------------------------

Секція географічного краєзнавства
(базовий предмет - географія)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Олексович Юлія |учениця 11 класу Калуської гімназії |
| |Володимирівна |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Мішталь Юрій |учень 11 класу Городенківської гімназії |
| |Романович |ім. А.Крушельницького Івано-Франківської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Ханіна Тетяна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Валеріївна |N 44 ім.Т.Шевченка м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Кривицький Віктор|учень 10 класу Пасічнянського НВК: |
| |Васильович |"Загальноосвітня школа I-III ступенів, |
| | |агротехнічний ліцей" Старосинявського |
| | |району Хмельницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Власова Анна |учениця 11 класу гімназії N 1 ім. |
| |Миколаївна |К.Д.Ушинського м. Сімферополя Автономної |
| | |Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Глива Юлія |учениця 9 класу загальноосвітньої школи |
| |Володимирівна |I-III N 3 м. Охтирки Сумської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Яремчук Богдан |учень 9 класу навчально-виховного |
| |Вікторович |комплексу "Загальноосвітня школа I-III |
| | |ступенів - ліцей" м.Кодима Одеської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Кирилюк Дмитро |учень 10 класу академічної гімназії N 2 |
| |Олександрович |м. Білої Церкви Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Тишко Віталій |учень 11 класу Ружинської |
| |Володимирович |загальноосвітньої школи I-III ступенів |
| | |Житомирської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Шестак Олексій |учень 10 класу багатопрофільного ліцею |
| |Петрович |N 62 м. Запоріжжя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Гончарова Анна |учениця 11 класу ліцею N 157 м. Києва; |
| |Олексіївна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Ткачова Ольга |учениця 11 класу Педагогічного ліцею |
| |Сергіївна |м. Тернополя; |
------------------------------------------------------------------

Секція етнографії
(базовий предмет - історія)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Дідух Людмила |учениця 10 класу загальноосвітньої |
| |Романівна |середньої школи N 2 м. Дніпропетровська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Русіна Євгенія |учениця 11класу загальноосвітньої школи |
| |Олександрівна |I-III ст. N 118 м. Донецька; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Тощев Андрій |учень 11 класу колегіуму N 98 |
| |Геннадійович |м. Запоріжжя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Глуха Тетяна |учениця 11 класу Головинської гімназії |
| |Олександрівна |Черняхівського району Житомирської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Геревич Олександр|учень 11 класу гімназії м. Берегово |
| |Олександрович |Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Рибак Ольга |учениця 9 класу загальноосвітньої |
| |В'ячеславівна |середньої школи N 7 м. Свердловська |
| | |Луганської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Ільюк Анна |учениця 11класу загальноосвітньої |
| |Павлівна |школи-комплексу I-III ст. N 28 м. Рівного;|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Будяк Анна |учениця 10 класу Сумської спеціалізованої |
| |Олегівна |школи I-III ст. N 10 ім. Героя Радянського|
| | |Союзу О. Бутка м. Сум; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Литвин Ольга |учениця 11класу української гімназії ім. |
| |Ігорівна |І. Франка м. Тернополя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Семиз Оксана |учениця 9 класу спеціалізованої школи N 27|
| |Олександрівна |ім. М.К. Путейка м. Черкас; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11 |Коляско Ігор |учень 11 класу Слобідського |
| |Святославович |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |I-III ст. Новоселицького району |
| | |Чернівецької області; |
------------------------------------------------------------------

Секція історії України
(базовий предмет - історія)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Кавунник Валентин|учень 11 класу Ніжинського міського ліцею |
| |Леонідович |Ніжинської міської ради при Ніжинському |
| | |державному університеті ім. М. Гоголя |
| | |Чернігівської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Тромпак Тарас |учень 11 класу загальноосвітньої |
| |Іванович |школи-ліцею N 23 Прикарпатського |
| | |національного університету ім. Василя |
| | |Стефаника м. Івано-Франківська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Омельковець |учень 10 класу гімназії N 21 ім. Михайла |
| |Олександр |Кравчука м. Луцька Волинської області; |
| |Ярославович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Єремєєв Павло |учень 10 класу технологічного ліцею |
| |Вікторович |м. Південного Харківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Свентух Алла |учениця 11 класу Тиврівського |
| |Сергіївна |ліцею-інтернату поглибленої підготовки |
| | |галузі науки Вінницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Скоцик Тетяна |учениця 11 класу Гощанської районної |
| |Валеріївна |державної гімназії Рівненської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Капранчук Марина |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Сергіївна |I-III ст. N 6 ім. В.Г. Короленка |
| | |м. Житомира; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Тепляк Олександр |учень 10 класу першої української гімназії|
| |Володимирович |м. Краматорська Донецької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Дячишин Мар'яна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Василівна |N 81 м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Фречка Оксана |учениця 11 класу Сокирницької |
| |Василівна |загальноосвітньої школи I-III ст. |
| | |Хустського району Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Горошенко Юлія |учениця 11 класу академічного ліцею при |
| |Петрівна |Херсонському державному університеті; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Кияниця Леонід |учень 11 класу ліцею "Наукова зміна" |
| |Леонідович |м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

Секція історичного краєзнавства
(базовий предмет - історія)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Лусточкіна Марія |учениця 11 класу Лисичанського |
| |Олександрівна |багатопрофільного ліцею Луганської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Степаненко Тетяна|учениця 11 класу Ріпкінської гімназії |
| |Олександрівна |Чернігівської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Стасюк Олексій |учень 11 класу Отинійської |
| |Мирославович |загальноосвітньої школи I-III ст. |
| | |Коломийського району Івано-Франківської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Лещишена Вікторія|учениця 11 класу Сатанівської |
| |Петрівна |загальноосвітньої школи I-III ст. |
| | |Городецького району Хмельницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Черняєва Ганна |учениця 11 класу Костянтинівської |
| |Андріївна |загальноосвітньої школи I-III ст. |
| | |Сімферопольського району Автономної |
| | |Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Сапронов Тимур |учень 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Вікторович |N 21 м. Бердянська Запорізької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Яриш Надія |учениця 11 класу Широколанівської |
| |Омелянівна |загальноосвітньої школи I-II ст. |
| | |Веселинівського району Миколаївської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Блащук Ольга |учениця 11 класу Почапинецької середньої |
| |Володимирівна |загальноосвітньої школи I-III ст. |
| | |Жмеринського району Вінницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Керунець Яна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Євгеніївна |I-III ст. N 9 м. Мукачевого Закарпатської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Подгорна Галина |учениця 11 класу Криворізького |
| |Володимирівна |ліцею-інтернату для сільської молоді |
| | |Дніпропетровської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Чередніченко |учениця 11 класу колегіуму "Берегиня" |
| |Світлана Юріївна |м. Черкас; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Барабаш Тарас |учень 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Мстиславович |N 99 м. Львова; |
------------------------------------------------------------------

Секція права
(базовий предмет - основи правознавства)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Карасьова |учениця 11 класу гуманітарно-правового |
| |Катерина |ліцею м. Черкас; |
| |Михайлівна | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Яцишин Марта |учениця 10 класу середньої |
| |Юріївна |загальноосвітньої школи I-III ст. N 2 |
| | |м. Ірпеня Київської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Ніколаєв Віктор |учень 11 класу загальноосвітньої школи N 8|
| |Олександрович |м. Одеси; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Мисник Оксана |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Іванівна |N 1 смт. Новоархангельська Кіровоградської|
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Лисаченко Валерія|учениця 11 класу юридичного ліцею |
| |Сергіївна |м. Дніпропетровська; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Бакумов Олександр|учень 11 класу ліцею мистецтв N 133 |
| |Сергійович |м. Харкова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Гетманцев Максим |учень 11 класу філософсько-правового ліцею|
| |Олександрович |N 2 м. Чернівців; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Новик Леонід |учень 11 класу еколіцею N 24 м. Житомира; |
| |Валерійович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Васильчук |учень 11 класу міського ліцею "Надія" |
| |Володимир |м. Красноармійська Донецької області; |
| |Анатолійович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Погребний |учень 10 класу гімназії N 7 |
| |Святослав |м. Севастополя; |
| |Сергійович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Циверенко Ганна |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Павлівна |комплексу N 16 м. Мелітополя Запорізької |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Красицька Тетяна |учениця 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Миколаївна |I-III ст. м. Полтави; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Фігурська Інна |учениця 11 класу української гімназії ім. |
| |Володимирівна |І.Я. Франка м. Тернополя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|14.|Безносюк Максим |учень 11 класу загальноосвітньої школи |
| |Олександрович |N 132 м. Києва; |
------------------------------------------------------------------

Техніко-технологічне наукове відділення

Секція електроніки та приладобудування
(базовий предмет - фізика, математика
за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Кошмов Данил |учень 10 класу навчально-виховного |
| |Сергійович |комплексу школи-ліцею N 3 м. Сімферополя |
| | |Автономної Республіки Крим (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Шабатура Максим |учень 11 класу фізико-математичної |
| |Юрійович |гімназії N 17 м. Вінниці (базовий предмет |
| | |- фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Шаповал Наталія |учениця 11 класу ліцею інформаційних |
| |Олексіївна |технологій м. Олександрії Кіровоградської |
| | |області (базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Казєкін Олексій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Миколайович |навчального закладу N 4 м. Брянки |
| | |Луганської області (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Немсадзе Роман |учень 10 класу Миколаївського |
| |Автандилович |муніципального колегіуму (базовий предмет |
| | |- математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Антоненко Ярослав|учень 10 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Дмитрович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Нефедов Володимир|учень 10 класу Рівненського |
| |Олександрович |природничо-математичного ліцею "Елітар" |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Панасенко Юрій |учень 10 класу загальноосвітнього |
| |Георгійович |навчального закладу N 42 м. Києва (базовий|
| | |предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Секція промислового технологічного обладнання
(базовий предмет - фізика, математика
за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Васенін Сергій |учень 9 класу загальноосвітнього |
| |Олександрович |навчального закладу N 12 з поглибленим |
| | |вивченням інформаційних технологій |
| | |м. Білої Церкви Київської області (базовий|
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Моргайленко |учениця 11 класу ліцею інформаційних |
| |Людмила Василівна|технологій м. Олександрії Кіровоградської |
| | |області (базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Дудар Іван |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Володимирович |навчального закладу N 16 м. Сєвєродонецька|
| | |Луганської обл. (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Зайцев Олександр |учень 11 класу гімназії N 28 м. Полтави |
| |Вікторович |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Чайка Сергій |учень 11 класу Рівненського |
| |Олександрович |ліцею-інтернату (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Пастухов Вадим |учень 11 класу Хмельницького |
| |Миколайович |технологічного багатопрофільного ліцею |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Олійник Максим |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Петрович |навчального закладу N 3 м. Умані |
| | |Черкаської області (базовий предмет - |
| | |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Казєкін Олексій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Миколайович |навчального закладу N 4 м. Брянки |
| | |Луганської області (базовий предмет - |
| | |математика); |
------------------------------------------------------------------

Секція транспорту
(базовий предмет - фізика, математика за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Макара Василь |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Васильович |навчального закладу N 11 м. Ужгорода |
| | |Закарпатської області (базовий предмет - |
| | |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Панарін Дмитро |учень 11 класу спеціалізованої школи N 8 |
| |Євгенійович |м. Кіровограда (базовий предмет - фізика);|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Скуматов Максим |учень 10 класу Миколаївського |
| |Вікторович |муніципального колегіуму (базовий предмет |
| | |- математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Холодний |учень 11 класу гімназії N 5 ім. |
| |Володимир |Т.Г.Шевченка м. Кременчука Полтавської |
| |Юрійович |області (базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Мулик Валентин |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Стефанович |навчального закладу N 4 м. Чорткова |
| | |Тернопільської області (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Титов Ігор |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Валерійович |навчального закладу N 3 м. Умані |
| | |Черкаської області (базовий предмет - |
| | |математика); |
------------------------------------------------------------------

Секція цільових розробок за замовленням
наукових установ
(базовий предмет - фізика, математика
за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Ріпко Артем |учень 10 класу загальноосвітнього |
| |Юрійович |навчального закладу N 9 м. Фастова |
| | |Київської обл. (базовий предмет - фізика);|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Мішкініс Юлія |учениця 11 класу ліцей інформаційних |
| |Юріївна |технологій м. Олександрії Кіровоградської |
| | |області (базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Калугін Микола |учень 10 класу Волинського обласного |
| |Ростиславович |ліцею-інтернату (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Малюта Юлія |учениця 11 класу технічного ліцею |
| |Михайлівна |м.Тернополя (базовий предмет - математика)|
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Святоха Сергій |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Сергійович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті (базовий |
| | |предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Боднарчук Сергій |учень 10 класу Хмельницького |
| |Вікторович |технологічного багатопрофільного ліцею |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Бойко Михайло |учень 11 класу еколого-економічного ліцею |
| |Сергійович |м. Кам'янки Черкаської області (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Гречушкін Павло |учень 10 класу колегіуму N 11 м. Чернігова|
| |Володимирович |(базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Секція зв'язку
(базовий предмет - фізика, математика
за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Іванов Олег |учень 9 класу загальноосвітнього |
| |Миколайович |навчального закладу N 7 м. Джанкоя |
| | |Автономної Республіки Крим (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Картавкін Павло |учень 9 класу фізико-математичного ліцею |
| |Леонідович |N 27 м. Харкова (базовий предмет - фізика)|
------------------------------------------------------------------

Фізико-математичне наукове відділення

Секція астрономії
(базовий предмет - фізика, математика
за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Шевченко Тарас |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Віталійович |навчального закладу N 35 м. Вінниці |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Поліновський |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Григорій |навчального закладу N 7 м. Коростеня |
| |Олександрович |Житомирської області (базовий предмет - |
| | |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Семанюк Євген |учень 10 класу Калузької гімназії |
| |Володимирович |Івано-Франківської області (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Білько Сергій |учень 10 класу Володарського ліцею |
| |Олександрович |Київської області (базовий предмет - |
| | |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Бенфіалов |учень 11 класу гімназії м. Кіровська |
| |Володимир |Луганської області (базовий предмет - |
| |Анатолійович |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Бреус Віталій |учениця 11 класу гімназії N 5 м. Одеси |
| |Віталійович |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Валковий Сергій |учень 10 класу навчально-виховного |
| |Олександрович |комплексу ім. Л.І. Бугаєвської |
| | |м. Комсомольська Полтавської області |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Бицка Андрій |учень 11 класу технічного ліцею |
| |Олегович |м. Тернополя (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Бандило Інна |учениця 11 класу гімназії N 1 |
| |Євгенівна |м. Хмельницького (базовий предмет - |
| | |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Слюсаренко |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Володимир |навчального закладу N 175 Шевченківського |
| |Юрійович |району м. Києва (базовий предмет - |
| | |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Васильєв Олексій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександрович |навчального закладу N 34 м. Севастополя |
| | |(базовий предмет - математика); |
------------------------------------------------------------------

Секція мікроекономіки
(базовий предмет - економіка, математика
за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Симонович Олена |учениця 11 класу Луцької гімназії N 21 ім.|
| |Петрівна |М.Кравчука Луцької міської ради Волинської|
| | |області (базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Луз Максим |учень 10 класу Малинського |
| |Миколайович |загальноосвітнього навчально-виховного |
| | |комплексу "Школи-ліцей N 1 ім. |
| | |Н.Сосніної" Житомирської області (базовий |
| | |предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Мантула Олена |учениця 11 класу багатопрофільного ліцею |
| |Миколаївна |N 99 Хортицького району м. Запоріжжя |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Назлуханян Едіта |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Арутюнівна |навчального закладу N 5 м. Ірпеня |
| | |Київської області (базовий предмет - |
| | |економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Клещенко |учениця 10 класу ліцею N 1 м. Свердловська|
| |Олександра |Луганської області (базовий предмет - |
| |Володимирівна |економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Руда Оксана |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Ігорівна |навчального закладу N 29 м. Львова |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Трушнікова Анна |учениця 11 класу Миколаївського |
| |Миколаївна |муніципального колегіуму (базовий предмет |
| | |- математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Антонов Артем |учень 11 класу ліцею |
| |Петрович |м. Білгород-Дністровського Одеської |
| | |області (базовий предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Щербак Ольга |учениця 11 класу навчально-виховного |
| |Миколаївна |комплексу Крюківського району |
| | |м. Кременчука Полтавської області (базовий|
| | |предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Ільїн Микита |учень 10 класу Академічного ліцею при |
| |Олегович |Херсонському державному університеті |
| | |(базовий предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Шевель Володимир |учень 11 класу ліцею N 17 м. Хмельницького|
| |Валерійович |(базовий предмет - математика); |
------------------------------------------------------------------

Секція економіки
(базовий предмет - економіка, математика
за вибором)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Щєнятський |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Михайло |навчального закладу N 14 м. Сімферополя |
| |Володимирович |Автономної республіки Крим (базовий |
| | |предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Пунько Наталія |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Володимирівна |навчального закладу N 3 |
| | |м. Могилева-Подільського Вінницької |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Клімовський |учень 11 класу Дніпровської середньої |
| |Станіслав |загальноосвітньої багатопрофільної школи |
| |Олександрович |м. Верхньодніпровська Дніпропетровської |
| | |області (базовий предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Романенко Валерій|учень 11 класу спеціалізованої школи N 40 |
| |Валерійович |м. Маріуполя Донецької області (базовий |
| | |предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Копачинська |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Марина Андріївна |навчального закладу N 90 м. Запоріжжя |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Климчук Роман |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександрович |навчального закладу N 2 м. Фастова |
| | |Київської області (базовий предмет - |
| | |економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Євладенко Ірина |учениця 11 класу Педагогічного ліцею |
| |Валеріївна |м. Кіровограда (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Риндик Олександр |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Михайлович |навчального закладу N 92 м. Львова |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Коваль Оксана |учениця 11 класу Миколаївського |
| |Василівна |муніципального колегіуму (базовий предмет |
| | |- математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Лотоус Віктор |учень 11 класу гімназії ім. |
| |Вікторович |В.О.Нижниченка м. Комсомольська |
| | |Полтавської області (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Онуферко Петро |учень 11 класу Української гімназії ім. |
| |Володимирович |І.Франка м. Тернополя (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Мак Олександр |учень 11 класу фізико-технічного ліцею при|
| |Сергійович |Херсонському національному технічному |
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті (базовий |
| | |предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Телендій Наталія |учениця 11 класу Кам'янець-Подільського |
| |Олексіївна |ліцею Хмельницької області (базовий |
| | |предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|14.|Химич Олександр |учень 11 класу Першої міської гімназії |
| |Миколайович |м. Черкас (базовий предмет - економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|15.|Чередарчук Олена |учениця 11 класу гімназії м. Вижниці |
| |Львівна |Чернівецької області (базовий предмет - |
| | |економіка); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|16.|Горбач Любомир |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Сергійович |навчального закладу N 26 м. Севастополя |
| | |(базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|17.|Керекилиця Лариса|учениця 11 класу Хорольської гімназії |
| |Станіславівна |Полтавської обл. (базовий предмет - |
| | |економіка); |
------------------------------------------------------------------

Секція математики
(базовий предмет - математика)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Литвин Олексій |учень 11 класу Кримської республіканської |
| |Юрійович |гімназії-інтернату для обдарованих дітей; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Шлапак Дмитро |учень 11 класу Тиврівського |
| |Леонідович |ліцею-інтернату з поглибленою підготовкою |
| | |в галузі науки Вінницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Бурак Олеся |учениця 10 класу загальноосвітнього |
| |Тарасівна |навчально-виховного комплексу "Школи-ліцей|
| | |N 1 ім. Н.І.Сосніної" м. Малина |
| | |Житомирської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Динис Руслана |учениця 9 класу гімназії м. Сваляви |
| |Федорівна |Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Микитюк Антон |учень 11 класу Надвірнянського ліцею |
| |Володимирович |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Костюк Сергій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Володимирович |навчального закладу N 7 |
| | |м. Переяслава-Хмельницького Київської |
| | |області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Глушко Алла |учениця 11 класу багатопрофільного ліцею |
| |Володимирівна |м. Лисичанська Луганської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Гавришко Ірина |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександрівна |навчального закладу N 54 м. Львова; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Ісакова Христина |учениця 11 класу педагогічного ліцею при |
| |Станіславівна |Рівненському державному гуманітарному |
| | |університеті; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Яценко Антон |учень 11 класу спеціалізованої школи N 5 |
| |Віталійович |м. Тростянця Сумської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Шахман Анастасія |учениця 11 класу Академічного ліцею при |
| |Миколаївна |Херсонському державному університеті; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Чумак Нінель |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Вікторівна |навчального закладу N 12 м. Чернівців; |
------------------------------------------------------------------

Секція прикладної математики
(базовий предмет - математика)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Левківський |учень 10 класу Овруцької гімназії ім. |
| |Дмитро |А.С.Малишка Житомирської області; |
| |Володимирович | |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Омельченко |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Вікторія |навчального закладу N 17 м. Феодосії |
| |Михайлівна |Автономної Республіки Крим; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Золотухін |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Станіслав |спеціалізованого санаторного інтернатного |
| |Сергійович |закладу для обдарованих дітей "Ерудит"; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Попович Юліан |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Васильович |навчального закладу с. Стеблівки |
| | |Хустського району Закарпатської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Лисак Андріана |учениця 9 класу Надвірнянського ліцею |
| |Василівна |Івано-Франківської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Базилевич Дмитро |учень 10 класу ліцею N 1 м. Свердловська |
| |Валерійович |Луганської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Романів Ольга |учениця 11 класу Щирецького |
| |Ігорівна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |Пустомирівського р-ну Львівської області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Щербаков Олег |учень 11 класу спеціалізованої школи N 7 |
| |Миколайович |м. Сум; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Добротвор Тетяна |учениця 11 класу технічного ліцею |
| |Василівна |м.Тернополя; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Деркач Тетяна |учениця 10 класу Кам'янець-Подільського |
| |Валеріївна |ліцею Хмельницької області; |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Дернова Юлія |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександрівна |навчального закладу N 9 м. Севастополя. |
------------------------------------------------------------------

Секція фізики
(базовий предмет - фізика)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Шумелюк Ірина |учениця 10 класу Житомирського міського |
| |Ігорівна |ліцею при ЖДТУ (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 2.|Гала Ігор |учень 10 класу гімназії м.Ужгорода |
| |Владиславович |Закарпатської області (базовий предмет - |
| | |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 3.|Настюк Василь |учень 11 класу Фастівського |
| |Васильович |ліцею-інтернату Київської області (базовий|
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 4.|Діденко Олександр|учень 11 класу Миколаївського |
| |Віталійович |муніципального колегіуму (базовий предмет |
| | |- фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 5.|Новікова Марина |учениця 11 класу загальноосвітнього |
| |Андріївна |навчального закладу N 33 м. Одеси (базовий|
| | |предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 6.|Рихлюк Ольга |учениця 10 класу природничого відділу |
| |Володимирівна |педагогічного ліцею при Рівненському |
| | |державному гуманітарному університеті |
| | |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 7.|Коплик Антон |учень 11 класу спеціалізованої школи N 1 |
| |Володимирович |м. Сум (базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 8.|Могила Ігор |учень 11 класу технічного ліцею м. |
| |Андрійович |Тернополя (базовий предмет - математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
| 9.|Бученко Віктор |учень 9 класу Старокостянтинівського ліцею|
| |Володимирович |Хмельницької області (базовий предмет - |
| | |математика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|10.|Савчук Олександр |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Андрійович |навчального закладу N 11 м. Чернівці |
| | |(базовий предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|11.|Голубєв Андрій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Ігоревич |навчального закладу N 9 м. Прилук |
| | |Чернігівської області (базовий предмет - |
| | |фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|12.|Полянська Олена |учениця 11 класу ліцею "ЕКО" N 198 |
| |Павлівна |Святошинського району м. Києва (базовий |
| | |предмет - фізика); |
|---+-----------------+------------------------------------------|
|13.|Луць Анастасія |учениця 11 класу спеціалізованої школи |
| |Олександрівна |N 49 м. Києва (базовий предмет - фізика); |
------------------------------------------------------------------

Наукове відділення обчислювальної техніки
та програмування

Секція комп'ютерних програм для автоматизації
наукових досліджень та розрахунків
(базовий предмет - математика )

------------------------------------------------------------------
| 1.|Крам Сергій |учень 11 класу Луцької гімназії N 18 |
| |Петрович |Луцької міської ради Волинської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 2.|Махницький |учень 11 класу Дніпропетровського ліцею |
| |Олександр Ігорович|інформаційних технологій; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 3.|Бучнєв Сергій |учень 10 класу Надвірнянського ліцею |
| |Вікторович |Івано-Франківської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 4.|Попова Валентина |учениця 11 класу спеціалізованого |
| |Анатоліївна |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |N 12 з поглибленим вивченням |
| | |інформаційних технологій м. Білої Церкви |
| | |Київської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 5.|Пашкевич Євген |учень 10 класу Свердловського ліцею N 1 |
| |Андрійович |Луганської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 6.|Шиманський |учень 11 класу Дрогобицького |
| |Володимир Юрійович|педагогічного ліцею Львівської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 7.|Бреус Віталій |учень 11 класу гімназії N 5 м. Одеси; |
| |Віталійович | |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 8.|Бабак Артемій |учень 11 класу Рівненського |
| |Вікторович |природничо-математичного ліцею "Елітар"; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 9.|Блинов Ігор |учень 11 класу Академічного ліцею при |
| |Олегович |Херсонському державному університеті; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|10.|Карнаух Ніна |учениця 11 класу Українського |
| |Анатоліївна |гуманітарного ліцею Київського |
| | |Національного університету ім. |
| | |Т.Г.Шевченка; |
------------------------------------------------------------------

Секція комп'ютерних мереж, баз та банків даних
(базовий предмет - математика )

------------------------------------------------------------------
| 1.|Ванін Юрій |учень 11 класу Октябрського |
| |Олексійович |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |N 1 Красногвардійського району Автономної|
| | |Республіки Крим; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 2.|Поливаний Олексій |учень 11 класу Вінницького технічного |
| |Васильович |ліцею; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 3.|Патрушев Сергій |учень 9 класу Донецького технічного |
| |Сергійович |ліцею; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 4.|Супруненко Іван |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Володимирович |навчального закладу N 76 м. Запоріжжя; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 5.|Борота Андрій |учень 11 класу кібернетико-природничого |
| |Володимирович |ліцею м. Кіровограда; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 6.|Найденко Андрій |учень 11 класу Свердловського ліцею N 1 |
| |В'ячеславович |Луганської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 7.|Пташник Вадим |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Вікторович |навчального закладу N 84 м. Львова; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 8.|Панюк Ігор |учень 11 класу Миколаївського |
| |Миколайович |муніципального колегіуму; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 9.|Пасько Сергій |учень 11 класу Рівненського |
| |Павлович |природничо-математичного ліцею "Елітар"; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|10.|Чубатий Павло |учень 11 класу Української гімназії ім. |
| |Юрійович |І. Франка м. Тернополя; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|11.|Кучер Денис |учень 11 класу спеціалізованого |
| |Володимирович |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |N 29 м. Хмельницького; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|12.|Іванов Дмитро |учень 11 класу Києво-Печерського ліцею |
| |Євгенович |N 171 "Лідер" Печерського району м. Києва|
------------------------------------------------------------------

Секція мультимедійних систем, комп'ютерної
графіки, ігрових програм
(базовий предмет - математика)

------------------------------------------------------------------
| 1.|Усачов Антон |учень 11 класу Вінницького технічного |
| |Сергійович |ліцею; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 2.|Шевчук Іван |учень 11 класу Нововолинського |
| |Миколайович |ліцею-інтернату Волинської обласної ради;|
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 3.|Чорномаз Віталій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Васильович |навчального закладу N 8 м. Виноградова |
| | |Закарпатської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 4.|Дідух Андрій |учень 11 класу гімназії N 9 |
| |Сергійович |м. Кіровограда; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 5.|Грибинюк Микола |учень 11 класу Кіровської |
| |Борисович |багатопрофільної гімназії Кіровської |
| | |міської ради Луганської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 6.|Душенко Олег |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Андрійович |навчального закладу N 3 м. Городка |
| | |Львівської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 7.|Андрєєва Анна |учениця 11 класу Рівненського міського |
| |Олександрівна |економіко-правового ліцею; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 8.|Паламар Ярослав |учень 11 класу Технічного ліцею |
| |Михайлович |м. Тернополя; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 9.|Лапідус Сергій |учень 11 класу фізико-технічного ліцею |
| |Борисович |при Херсонському національному технічному|
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|10.|Деменцова Оксана |учениця 11 класу Шепетівського |
| |Петрівна |навчально-виховного комплексу N 1 |
| | |Хмельницької області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|11.|Жидко Владислав |учень 11 класу фізико-технічного ліцею |
| |Володимирович |при Херсонському національному технічному|
| | |університеті та Дніпропетровському |
| | |національному університеті; |
------------------------------------------------------------------

Секція комп'ютерних навчальних програм
(базовий предмет - математика )

------------------------------------------------------------------
| 1.|Афанасьєв Віталій |учень 11 класу Луцького |
| |Вікторович |навчально-виховного комплексу "Гімназії |
| | |N 14" Луцької міської ради Волинської |
| | |області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 2.|Гонтар Віктор |учень 11 класу Житомирського міського |
| |Анатолійович |ліцею при ЖДТУ; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 3.|Бошко Олег |учень 9 класу Надвірнянського ліцею |
| |Ігорович |Івано-Франківської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 4.|Беленок Ігор |учень 11 класу Славутицького ліцею |
| |Федорович |Київської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 5.|Дяченко Володимир |учень 11 класу гімназії N 9 |
| |Вікторович |м. Кіровограда; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 6.|Кравець Андрій |учень 11 класу гімназії Луганської |
| |Едуардович |комунальної спеціалізованої школи N 60 |
| | |імені 200-річчя м. Луганська; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 7.|Кузуб Тетяна |учениця 10 класу навчально-виховного |
| |Юріївна |комплексу N 2 смт. Семенівки Полтавської;|
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 8.|Барський Олександр|учень 11 класу Політехнічного ліцею |
| |Сергійович |м. Ізмаїла Одеської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 9.|Силка Олексій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Олександрович |навчального закладу N 27 м. Сум; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|10.|Карась Ігор |учень 11 класу Шепетівського |
| |Геннадійович |навчально-виховного комплексу N 1 |
| | |Хмельницької області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|11.|Сердюк Михайло |учень 9 класу ліцею N 22 м. Чернігова; |
| |Володимирович | |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|12.|Шабалін Віталій |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Вадимович |навчального закладу N 6 м. Севастополя; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
|13.|Будаєв Максим |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Сергійович |навчального закладу N 22 м. Севастополя; |
------------------------------------------------------------------

Секція системного програмування та заходів
інформаційної безпеки
(базовий предмет - математика )

------------------------------------------------------------------
| 1.|Коломеєць Дмитро |учень 11 класу Вінницького технічного |
| |Ігорович |ліцею; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 2.|Семененко |учень 11 класу Донецької спеціалізованої |
| |Владислав Ігорович|загальноосвітньої фізико-математичної |
| | |школи N 35; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 3.|Бодрик Олександр |учень 11 класу спеціалізованого |
| |Петрович |загальноосвітнього навчального закладу |
| | |N 12 з поглибленим вивченням |
| | |інформаційних технологій м. Білої Церкви |
| | |Київської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 4.|Кулаков Андрій |учень 11 класу гімназії N 9 |
| |Володимирович |м. Кіровограда; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 5.|Ковальов Євген |учень 11 класу Свердловського ліцею N 1 |
| |Євгенович |Луганської області; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 6.|Дармограй Олег |учень 11 класу загальноосвітнього |
| |Романович |навчального закладу N 48 м. Львова; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 7.|Свєтлицьких Сергій|учень 10 класу Миколаївського |
| |Сергійович |муніципального колегіуму; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 8.|Вибач Олександр |учень 11 класу Рівненського |
| |Андрійович |природничо-математичного ліцею "Елітар"; |
|---+------------------+-----------------------------------------|
| 9.|Лосєв Віктор |учень 11 класу політехнічного ліцею НТУУ |
| |Анатолійович |"КПІ" Солом'янського району м. Києва. |
------------------------------------------------------------------


Додаток 3
до наказу МОН України
24.05.2005 N 310


СПИСОК
журі та організаторів III етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України
для відзначення подяками Міністерства освіти
і науки України


1. Алтицева Леся Юріївна - старший викладач кафедри
української мови Київського національного лінгвістичного
університету;
2. Апостолова Галина Вадимівна - завідуюча
фізико-математичною редакцією видавництва "Генеза";
3. Бакка Тамара Володимирівна - старший викладач кафедри
методики викладання історії та суспільно-політичних дисциплін
Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова;
4. Бар'яхтар Віктор Григорович - перший віце-президент Малої
академії наук України, директор Інституту магнетизму Національної
академії наук України та Міністерства освіти і науки України;
5. Башкірова Наталія Вікторівна - доцент Національного
аграрного університету;
6. Бєлкіна Елла Вікторівна - проректор з наукової роботи
Київського міського педагогічного університету імені Б. Грінченка;
7. Бицько Оксана Костянтинівна - старший викладач кафедри
методики викладання російської мови та світової літератури
Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова;
8. Бобровник Світлана Василівна - проректор Київського
університету права;
9. Вербицька Тетяна Анатоліївна - заступник директора
Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
10. Вербицький Володимир Валентинович - директор
Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
11. Гайдай Людмила Миколаївна - методист позашкільного
навчального закладу Мала академія наук учнівської молоді;
12. Гальона Наталія Павлівна - доцент кафедри української
мови Національного педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова;
13. Гладун Анатолій Ясонович - завідуючий відділом
телекомунікацій міжнародного науково-навчального центру
інформаційних технологій та систем Національної академії наук
України та Міністерства освіти і науки України;
14. Грінченко Віктор Федорович - професор геологічного
факультету Київського національного університету імені Тараса
Шевченка;
15. Гузій Микола Миколайович - доцент Європейського
університету;
16. Гуменюк Віталій Олександрович - доцент Національного
авіаційного університету;
17. Гусєв Валентин Пантелеймонович - завідуючий лабораторією
Українського державного центру позашкільної освіти;
18. Данілов Валерій Якович - професор фізико-технічного
факультету Національного технічного університету України
"Київський політехнічний інститут";
19. Дзезинський Олександр Іванович - керівник дитячого
конструкторського бюро Київського Палацу дітей та юнацтва;
20. Дзядович Ольга Володимирівна - завідуюча відділом
дендрології Національного еколого-натуралістичного центру
учнівської молоді;
21. Діденко Олена Анатоліївна - доцент кафедри теоретичної та
прикладної економіки Київського національного університету імені
Тараса Шевченка;
22. Довгий Станіслав Олексійович - президент Малої академії
наук України, директор Інституту телекомунікацій і глобального
інформаційного простору НАН України;
23. Дума Дмитро Павлович - професор відділення фізики і
астрономії Національної академії наук України;
24. Єршов Сергій Володимирович - старший науковий
співробітник Інституту кібернетики Національної академії наук
України;
25. Єфремова Людмила Олександрівна - докторант Інституту
мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені
М.Т. Рильського Національної академії наук України;
26. Жолдаков Анатолій Олександрович - викладач Всеукраїнської
заочної біологічної школи Національного еколого-натуралістичного
центру учнівської молоді;
27. Жулинський Микола Григорович - член Президії Малої
академії наук України, директор Інституту літератури ім.
Т.Г. Шевченка Національної академії наук України;
28. Загребельна Ніна Іванівна - старший викладач кафедри
методики викладання історії та суспільно-політичних дисциплін
Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
29. Залізняк Леонід Львович - провідний науковий співробітник
Інституту археології Національної академії наук України;
30. Засєдка Людмила Миколаївна - старший науковий
співробітник, вчитель ліцею N 41 "Голосіївський" м. Києва;
31. Зенюк Аза Прокопівна - методист Національного
еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
32. Ігнатова Ольга Іванівна - доцент, завідуюча кафедри
французької мови Київського гуманітарного інституту;
33. Іонова Ірина Михайлівна - проректор Київського
гуманітарного інституту;
34. Ісаєва Олена Олександрівна - доцент кафедри методики
викладання російської мови та світової літератури Національного
педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
35. Ісаєнко Володимир Миколайович - декан факультету охорони
довкілля Національного авіаційного університету;
36. Калита Григорій Степанович - завідуючий лабораторією
Українського державного центру позашкільної освіти;
37. Каратєєва Ганна Михайлівна - заступник декана факультету
романо-германської філології Київського гуманітарного інституту;
38. Качан Анатолій Леонтійович - поет, член Національної
спілки письменників України;
39. Качур Віктор Валентинович - завідуючий лабораторією
Українського державного центру позашкільної освіти;
40. Киричук Валерій Олександрович - доцент Інституту
післядипломної освіти Академії педагогічних наук України;
41. Кімакович Ірина Ігорівна - науковий співробітник
Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені
М.Т. Рильського;
42. Клименко Жанна Олексіївна - доцент кафедри методики
викладання російської мови та світової літератури Національного
педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
43. Ковбасенко Сергій Володимирович - доцент Національного
транспортного університету;
44. Кожухар Володимир Семенович - старший викладач
Національної академії внутрішніх справ України;
45. Козерецька Ірина Анатоліївна - доцент кафедри генетики
Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
46. Козленко Валентина Панасівна - методист Національного
еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
47. колектив Національного еколого-натуралістичного центру
учнівської молоді;
48. колектив позашкільного навчального закладу Малої академії
наук учнівської молоді;
49. колектив Українського державного центру позашкільної
освіти;
50. колектив Українського державного центру туризму і
краєзнавства учнівської молоді;
51. Коляда Вікторія Вікторівна - старший викладач кафедри
української літератури Національного педагогічного університету
імені М.П. Драгоманова;
52. Коляда Ігор Анатолійович - доцент кафедри методики
викладання історії та суспільно-політичних дисциплін Національного
педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
53. Комаровська Оксана Анатоліївна - старший науковий
співробітник лабораторії естетичного виховання інституту проблем
виховання Академії педагогічних наук України;
54. Коновалюк Валентина Станіславівна - головний спеціаліст
департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України;
55. Корпач Анатолій Олександрович ( доцент Національного
транспортного університету;
56. Котляревська Віра Арсеніївна - доцент Національного
педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова;
57. Кочерга Олександр Васильович - декан факультету
післядипломної освіти Київського міського педагогічного
університету ім. Б. Грінченка;
58. Кравченко Владислав Миколайович - доцент кафедри
експериментальної фізики Київського національного університету
імені Тараса Шевченка;
59. Крочак Марина Дмитрівна - асистент кафедри загальної і
історичної геології геологічного факультету Київського
національного університету імені Тараса Шевченка;
60. Кудря Юрій Миколайович - вчений секретар Національної
обсерваторії Київського національного університету імені Тараса
Шевченка;
61. Кудрявцева Ганна Миколаївна - викладач кафедри алгебри
Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
62. Курас Іван Федорович - перший віце-президент Малої
академії наук України, директор Інституту політичних і
етнонаціональних досліджень Національної академії наук України;
63. Курочкін Олександр Володимирович - провідний науковий
співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнології
імені М.Т.Рильського НАН України;
64. Кухар Валерій Павлович - член Президії Малої академії
наук України, директор Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії
НАН України;
65. Кухарчук Микола Макарович - професор Національного
технічного університету України "Київський політехнічний
інститут";
66. Кухтик Віктор Володимирович - доцент Національного
транспортного університету;
67. Ладиченко Тетяна В'ячеславівна - завідувачка кафедрою
методики викладання історії та суспільно-політичних дисциплін
Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
68. Лалоян Наталія Степанівна - старший викладач кафедри
німецької мови Київського гуманітарного інституту;
69. Левченко Валентина Андріївна - вчитель математики
загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів N 35
м. Києва;
70. Лейчуць Галина Михайлівна - доцент кафедри німецької мови
Київського гуманітарного інституту;
71. Липецький Олександр Петрович - завідуючий відділом
Українського державного центру позашкільної освіти;
72. Литвиненко Наталія Іванівна - науковий співробітник
центру інформаційно-технічних систем Національної академії наук
України;
73. Лінник Микола Кіндратович - академік Української аграрної
академії;
74. Лісовий Оксен Васильович - директор позашкільного
навчального закладу Мала академія наук учнівської молоді;
75. Ліхоманова Наталія Олександрівна - доцент, декан
факультету романо-германської філології Київського гуманітарного
інституту;
76. Ловейкін Андрій В'ячеславович - доцент кафедри
математичної фізики Київського національного університету імені
Тараса Шевченка;
77. Любич Іван Йосипович - доцент Київського національного
університету імені Тараса Шевченка;
78. Лютий Ігор Олексійович - професор кафедри економічної
теорії Київського національного університету імені Тараса
Шевченка;
79. Мальчевська Людмила Володимирівна - вчитель математики
гімназії N 178 м. Києва;
80. Мартинюк Людмила Анатоліївна - асистент кафедри
теоретичної та прикладної економіки Київського національного
університету імені Тараса Шевченка;
81. Масляк Петро Олексійович - професор Київського
національного університету імені Тараса Шевченка;
82. Матросова Галина Олексіївна - доцент Європейського
університету;
83. Матющенко Олександр Костянтинович - директор Українського
державного центру туризму і краєзнавства;
84. Мезенцева Наталія Іванівна - доцент Київського
національного університету імені Тараса Шевченка;
85. Мєдвєдєв Михайло Геннадійович - доцент кафедри
інформатики Київського національного університету імені Тараса
Шевченка;
86. Мішуніна Тамара Мар'янівна - завідуюча лабораторією
Інституту ендокринології Академії медичних наук України;
87. Мосякін Сергій Леонідович - завідуючий відділом Інституту
ботаніки Національної академії наук України;
88. Надутов Володимир Михайлович - професор Інституту
металофізики Національної академії наук України;
89. Назаренко Микола Олексійович ( доцент кафедри
математичного аналізу Київського національного університету імені
Тараса Шевченка, старший науковий співробітник Інституту
математики Національної академії наук України;
90. Наровлянський Олександр Данилович - вчитель правознавства
загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів N 124
м. Києва;
91. Нестеренко Олексій Никифорович - асистент кафедри
математичного аналізу Київського національного університету імені
Тараса Шевченка;
92. Ничкало Світлана Андріївна - науковий співробітник
лабораторії естетичного виховання інституту проблем виховання
Академії педагогічних наук України;
93. Ніколаєнко Світлана Володимирівна - старший викладач
кафедри іноземної філології Київського гуманітарного інституту;
94. Омельченко Дмитро Григорович - заступник директора
Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської
молоді;
95. Осадчук Петро Ілліч - Секретар ради Національної спілки
письменників України;
96. Осецький Валерій Леонідович - викладач кафедри
теоретичної та прикладної економіки Київського національного
університету імені Тараса Шевченка;
97. Отрощенко Віталій Васильович - завідувач відділу
археології доби енеоліту бронзи Інституту археології Національної
академії наук України;
98. Очеретяна Наталія Василівна - старший викладач кафедри
образотворчого мистецтва Київського міського педагогічного
університету імені Б. Грінченка;
99. Павелко Людмила Олексіївна - старший викладач кафедри
історії слов'янства і українознавства Національного педагогічного
університету ім. М.П.Драгоманова;
100. Павлов Геннадій Геннадійович - доцент кафедри
мінералогії, геохімії та петрографії геологічного факультету
Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
101. Пазяк Надія Михайлівна - науковий співробітник Інституту
мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені
М.Т. Рильського Національної академії наук України;
102. Партала Олег Наумович ( головний редактор журналу
"Радіоаматор";
103. Пархоменко Іван Іванович - доцент Європейського
університету;
104. Паршак Катерина Дмитрівна - доцент кафедри української
мови Національного педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова;
105. Первак Ігор Леонідович - доцент Національного медичного
університету ім. О.О.Богомольця;
106. Перегуда Олег Володимирович - доцент кафедри загальної
математики Київського національного університету імені Тараса
Шевченка;
107. Петриченко Олександр Васильович - старший викладач
кафедри німецької філології Київського гуманітарного інституту;
108. Пещеріна Тетяна Вікторівна - заступник директора
позашкільного навчального закладу Мала академія наук учнівської
молоді;
109. Писаренко Леонід Дмитрович - професор кафедри
електроніки Національного технічного університету України
"Київський політехнічний інститут";
110. Пілінський Володимир Володимирович - професор кафедри
звукотехніки та реєстрації інформації Національного технічного
університету України "Київський політехнічний інститут";
111. Пішко Оксана Юріївна - секретар позашкільного
навчального закладу Мала академія наук учнівської молоді;
112. Плахотник Володимир Васильович - доцент кафедри
загальної математики Київського національного університету імені
Тараса Шевченка;
113. Плющ Марія Яківна - професор кафедри української мови
Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
114. Погорєлов Валерій Євгенович - професор кафедри
експериментальної фізики Київського національного університету ім.
Т.Г.Шевченка;
115. Подобайло Анатолій Віталійович - заступник декана
біологічного факультету Київського національного університету
імені Т. Шевченка;
116. Прокопенко Наталія Сергіївна - головний спеціаліст
департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства
освіти і науки України;
117. Прокудін Георгій Семенович - докторант Національного
транспортного університету;
118. Радіонова Марія Вікторівна - доцент кафедри електроніки
Національного технічного університету України "Київський
політехнічний інститут";
119. Радченко Тамара Дмитрівна - завідуюча кафедрою екології
Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
120. Редько Володимир Никифорович - член Президії Малої
академії наук України, академік Національної академії наук
України;
121. Решетник Людмила Леонідівна - доцент кафедри захисту
лісу Національного аграрного університету;
122. Ривкінд Йосип Якович - завідувач кафедри математики та
інформатики ліцею N 38 м. Києва;
123. Рудакова Зінаїда Миколаївна - головний спеціаліст
відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав
дитини Міністерства освіти і науки України;
124. Руденко Наталія Василівна - доцент Національного
педагогічного університету імені М.П.Драгоманова;
125. Русан Ганна Леонідівна - завідуюча відділом тваринництва
Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
126. Савченко Ірина Віталіївна - доцент кафедри української
літератури Національного педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова;
127. Сироткін Володимир Михайлович - науковий співробітник
Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнології імені
М.Т.Рильського Національної академії наук України;
128. Скиба Андрій Володимирович - науковий співробітник
Інституту археології Національної академії наук України;
129. Скляр Ірина Вільївна - викладач кафедри інформаційних
технологій Українського фізико-математичного ліцею Київського
національного університету імені Тараса Шевченка;
130. Суботович Юлія Леонідівна - асистент кафедри економічної
теорії Київського національного університету імені Тараса
Шевченка;
131. Тараненко Вікторія Іванівна - завідуюча відділом
біології Національного еколого-натуралістичного центру учнівської
молоді;
132. Тарасенко Олена Олександрівна - методист позашкільного
навчального закладу Мала академія наук учнівської молоді;
133. Терещенко Ольга Петрівна - старший викладач Київського
міського педагогічного університету імені Б. Грінченка;
134. Титаренко Олександр Кузьмич - асистент кафедри
дендрології та ландшафтної архітектури Національного аграрного
університету;
135. Ткачук Віталій Володимирович - директор Українського
державного центру позашкільної освіти;
136. Тропіна Валентина Борисівна - доцент кафедри економічної
теорії Київського національного університету імені Тараса
Шевченка;
137. Тугай Анатолій Володимирович - доцент фізичного
факультету Київського національного університету імені Тараса
Шевченка;
138. Федоров Валерій Євгенович - завідуючий школою ремесел
Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
139. Филюк Галина Михайлівна - доцент кафедри теоретичної та
прикладної економіки Київського національного університету імені
Тараса Шевченка;
140. Цебро Володимир Павлович - старший викладач кафедри
іноземної філології Київського гуманітарного інституту;
141. Чепурко Наталія Миколаївна - завідуюча відділом
Українського державного центру позашкільної освіти;
142. Чернова Інна Петрівна - доцент кафедри української
літератури Національного педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова;
143. Чолій Василь Ярославович - доцент кафедри астрономії
Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
144. Чубук Леся Петрівна - асистент кафедри теоретичної та
прикладної економіки Київського національного університету імені
Тараса Шевченка;
145. Шквар Євген Олексійович - доцент Національного
авіаційного університету;
146. Шмоткін Олексій Вікторович - начальник кафедри теорії та
історії держави і права Академії служби безпеки України;
147. Шпортько Валерій Іванович - старший викладач кафедри
образотворчого мистецтва Київського міського педагогічного
університету імені Б. Грінченка;
148. Штурмак Любов Іванівна - завідуюча квітково-декоративним
відділом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської
молоді;
149. Щекань Надія Петрівна - завідуюча сектору математичної
освіти науково-методичного центру середньої освіти Міністерства
освіти і науки України;
150. Щербій Григорій Сергійович - старший науковий
співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнології
імені М.Т.Рильського Національної академії наук України;
151. Ющенко Юрій Олександрович - доцент Національного
авіаційного університету;
152. Яцимірський Віталій Костянтинович - професор, завідувач
кафедрою фізичної хімії Київського національного університету
імені Тараса Шевченка.