Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Поиск 


Про нагородження учасників ярмарку - виставки "Київська осінь-2004" ( 420 ) (О награждении участников ярмарки - выставки "Киевская осень-2004")

Название (рус.) О награждении участников ярмарки - выставки "Киевская осень-2004"
Кем принят Мінагрополітики
Тип документа Наказ
Рег. номер 420
Дата принятия 15.11.2004
Дата внесения изменений 15.10.1992
Дата регистрации в Минюсте 29.11.2004
Статус Действующий
Документ предоставляется совершенно бесплатно, без СМС или другой скрытой оплаты.
Скачивание доступно только зарегистрированным пользователям.
Зарегистрируйтесь сейчас и получите свободный доступ ко всей базе документов - ДСТУ, ГОСТ, ДБН, Снип, Санпин




Скачать документ бесплатно!


Предварительный просмотр:

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

15.11.2004 N 420


Про нагородження учасників
ярмарку - виставки
"Київська осінь-2004"


З 24 по 26 вересня 2004 року на Національному комплексі
"Експоцентр України" відбувся шостий ярмарок - виставка "Київська
осінь-2004".
В роботі ярмарку-виставки "Київська осінь - 2004" взяли
участь біля 1 200 вітчизняних та іноземних підприємств та фірм.
З метою відзначення активних організаторів і учасників
ярмарку-виставки "Київська осінь - 2004" та подальшої організації
роботи щодо підведення підсумків Н А К А З У Ю:

1. Відзначити дипломами всіх учасників ярмарку-виставки
"Київська осінь - 2004".

2. Департаменту аграрної освіти та науки (Бойко М.Ф.),
Українському виставково-інформаційному центру (Загорняк О.В.) до
17 листопада 2004 року підвести підсумки роботи ярмарку-виставки
"Київська осінь - 2004" і за результатами нагородити почесними
грамотами учасників і організаторів ярмарку-виставки згідно з
додатком.

3. За багаторічну сумлінну працю в галузі агропромислового
комплексу нагородити Сидоренка B.І. - головного бухгалтера
асоціації "Чернігівплодоовочкартоплепром", багаторазового учасника
ярмарку-виставки "Київська осінь" відзнакою Міністерства аграрної
політики України "Знак пошани".

4. Рекомендувати керівникам Міністерства агропромислового
комплексу Автономної Республіки Крим, головних управлінь
сільського господарства і продовольства облдержадміністрацій
відзначити найбільш активних керівників і спеціалістів, які
приймали участь в організації, підготовці і проведенні ярмарку -
виставки "Київська осінь - 2004".

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Омельяненка Г.Г.

В.о. Міністра Ю.Я.Лузан


Додаток
до наказу
Мінагрополітики України
15.11.2004 N 420


СПИСОК
для нагородження почесними грамотами
за активну участь у ярмарку-виставці
"Київська осінь - 2004"


Працівники агропромислового комплексу України

м. Київ

Пілявоз - заступник начальника Головного
Василь Петрович управління споживчого ринку та торгівлі
Київської міськдержадміністрації

Матеєнко - начальник відділу харчової
Богдана Василівна та переробної промисловості Головного
управління споживчого ринку та торгівлі
Київської міськдержадміністрації

Іванов - генеральний директор ЗАТ "Київський
Володимир Андрійович міжнародний контрактовий ярмарок"

Волошин - головний архітектор ЗАТ "Київський
Роман Васильович міжнародний контрактовий ярмарок"

Київська область

Гладких - директор обласної агропромислової
Наталія Григорівна виставки Київської обласної державної
адміністрації

Житомирська область

Галяс - голова асоціації пасічників
Микола Людвігович Андрушівського району

Остапенко - директор Житомирської обласної
Леонід Петрович сільськогосподарської виставки

Луганська область

Молчанова - генеральний директор корпорації
Тетяна Іванівна "Луганськм'ясопром"

Свічкарь - директор ЗАТ "Перевальський
Марина Іванівна м'ясопереробний завод"

Держак - голова правління ЗАТ "Луганський
Леонід Нестерович лікеро-горілчаний завод "Луга-Нова"

Наден - голова правління ВАТ "Луганськмлин"
Зінаїда Гаврилівна

Іванов - начальник Головного управління
Валерій Олександрович сільського господарства і продовольства
Луганської облдержадміністрації

Львівська область

Стефанишин - заступник голови Львівської обласної
Іван Миколайович державної адміністрації з питань АПК

Савко - головний фахівець Львівської обласної
Наталія Юріївна виставки АПК "Львів-Експоцентр"

Цибульних - головний фахівець Львівської обласної
Раїса Михайлівна виставки "Львів-Експоцентр"

Одеська область

Куликов - директор ППФ "Гармаш"
Андрій Герасимович

Дубинін - начальник відділу збуту ППФ "Гармаш"
Володимир Володимирович

Білоус - комерційний директор
Михайло Андрійович ЗАТ "Одесакондитер"

Гулієв - генеральний директор ЗАТ "Одесавинпром"
Рубен Вартанович

Коваленко - начальник управління харчової
Петро Петрович та переробної промисловості Одеської
облдержадміністрації

Пересунько - голова правління ЗАТ "Миколаївський
Андрій Іванович сир завод" та ЗАТ "Тарутинський сир
завод"

Стремядін - президент ЗАТ ''Одеський коньячний
Валентин Володимирович завод"

Куценко - голова МРАВ "Рипяк" Біляївського району
Дмитро Іванович

Каяфа - директор обласної сільськогосподарської
Володимир Андрійович виставки

Тернопільська область

Гладун - заступник голови Тернопільської
Володимир Федорович обласної державної адміністрації
з питань АПК

Куц - начальник Головного управління
Федір Павлович сільського господарства і продовольства
Тернопільської обласної державної
Адміністрації

Білоус - заступник начальника управління
Микола Андрійович з питань переробної та харчової
промисловості Тернопільської обласної
державної адміністрації

Пилипів - головний спеціаліст управління з питань
Галина Степанівна переробної та харчової промисловості
Тернопільської обласної державної
Адміністрації

Токаренко - директор ТОВ "Тернопільхлібпром"
Юрій Мефодійович

Фецович - голова правління ВАТ "Збаразький
Юрій Романович тепличний комбінат"

Стешин - начальник ВТ лабораторії ТОВ
Віра Андріївна "Тернопільхлібпром"

Білий - старший менеджер ТОВ "М'ясопереробний
Андрій Ігорович завод "Тернопіль"

Департамент науково-технічної політики

Кужелюк - начальник управління Департаменту
Анатолій Анатолійович науково-технічної політики
Мінагрополітики

Бурилко - заступник начальника управління
Анатолій Васильович Департаменту науково-технічної політики
Мінагрополітики

Щербина - заступник начальника управління
Геннадій Васильович Департаменту науково-технічної політики
Мінагрополітики

За поданням Департаменту
науково-технічної політики

Чайчевський - директор Асоціації підприємств-
Микола Парамонович виробників та ремонтників
сільськогосподарської техніки

За поданням Департаменту
ринків продукції тваринництва
з Головною державною племінною інспекцією

Домбровський - голова ВАТ "Київбджолопром", м. Боярка
Валерій Павлович Київської області

Лисенко - генеральний директор ДП "Скіф", м. Київ
Віктор Павлович

Лемешев - директор агрофірми "Меліса", м. Харків
Микола Іванович

Сосновенко - голова сільськогосподарського
Василь Борисович ТОВ "Кіндратівське" Донецької області

Іванюк - головний технолог ПП "Ніка"
Володимир Васильович Київо-Святошинського району
Київської області

Коваленко - технолог-селекціонер ПП "Піка"
Ігор Васильович Київо-Святошинського району
Київської області

Процько - генеральний директор ПП "Мустанг"
Ніна Тихонівна

Установи, підприємства, організації
агропромислового комплексу України

Київська область

Управління сільського господарства і продовольства
Тетіївського району
Управління сільського господарства і продовольства
Миронівського району
Управління сільського господарства і продовольства
Білоцерківського району
Управління сільського господарства і продовольства
Васильківського району
Управління сільського господарства і продовольства
Бориспільського району
Управління сільського господарства і продовольства
Ставищанського району
Управління сільського господарства і продовольства
Переяслав-Хмельницького району

Києво-Святошинський район

Київський м'ясопереробний завод, м. Вишневе
AT "Агросільгосптехніка", м. Вишневе
Агрокомбінат "Пуща Водиця"
ПП "Агрофенікс"

Баришівський район

ТОВ "Рубі Роз АгріколКО., Лтд."
ВАТ "Березіньпродтовари"
Агрофірма "Пролісок"
ТОВ "Обрій"

Білоцерківський район

Білоцерківське районне заготівельно-виробниче підприємство
"Хутровик"
КП "Білоцерківхлібопродукт"
ДП "Росич"
Білоцерківський ДАУ
ВАТ "Віта"
Білоцерківський консервний завод
Селекційна станція
ДП "Узин Хліб"
Білоцерківське птахопідприємство

Богуславський район

ТОВ Фірма "Богдана"
Богуславське районне споживче товариство AT "Київкліб"
ДП "Дослідний хлібозавод" - цех N 1 (м. Київ), цех N 2
(м. Богуслав)
ВАТ "Богуславський завод продтоварів"
ЗАТ "Богуславський маслозавод"
ВАТ "Богуславська суконна фабрика"

Бориспільський район

ЗАТ "Бориспільський автозавод"

Бородянський район

ППК "Поліські ковбаси"
ТОВ "Байс"

Броварський район

ООО "Камелія PR", с. Княжичі
ЗАТ "Літківська фабрика художніх виробів ім. Т.Г.Шевченка",
с. Літки

Васильківський район

ПСП Агрофірма "Світанок"
ПП Агрофірма "Данилівська"
ПП ім. Шевченка
Фольклорний колектив, с. Тростинка
Агростанція НАУ
ВАТ "Саливінківський цукровий завод"
Чудо-мед "Данілейко"
СГ "Іванова"
ВАТ "Гребінки-Хлібопродукт"
ТОВ Агрофірма "Столична"
Васильківський хлібозавод
ТОВ "Кожухівське"

Вишгородський район

ЗАТ "Агромара" ТМ "Гаврилівські курчата"

Володарський район

Елітно-насіннєва фірма "Мрія", с. Капустинці
Завод "Лазуріт", смт Володарка
Філія "Сир" ДТ "Аромат", смт Володарка

Згурівський район

ДП "Орхідея" швейна фабрика
ТОВ "Будтехкомплектсервіс"

Кагарлицький район

ТОВ Фірма "Кагма"
ТОВ Кондитерська фабрика "Лагода"
ДПФ - "ЕкоПак"

Макарівський район

ТОВ ВФ "Унава-2"
СВК НВП "Росія"
Завод ЛК
ТОВ "АЛПО"
ТОВ "Агрофірма "Київська"
ТОВ фабрика "Світанок"
ТОВ "Слобідський спиртзавод"

Миронівський район

ВАТ "Київ-Атлантик-Україна"
ВАТ "Миронівський завод по виробництву круп і комбікормів"
Маслівський державний аграрний технікум ім. П.Х. Гаркавого
СТОВ "Агросвіт", с. Карапиші
ПП "Заболотній Олександр Володимирович"
СТОВ "Україна"
ВАТ "Миронівське хлібоприймальне підприємство"
Миронівський Інститут пшениці ім. В.М. Ремесла

Обухівський район

АТЗТ "Обухівський молокозавод"
СТДВ "Світанок"
Суб'єкт підприємницької діяльності "Колодій"

Переяслав-Хмельницький район

ПП Швейна фабрика "Гаян"

Рокитнянський район

СТОВ "Нива"
ВАТ "Синявське"
ВСТ "Пекар"

Сквирський район

ТОВ "Грона"
ВАТ "Сквирський комбінат хлібопродуктів"
ПП "Скарбенчук"
ПП "Росава Агро"
ТОВ "Сквиратекс"
ДП AT "Київхліб" "Сквирський хлібозавод"

Ставищанський район

ЗАТ "Малинове"
Товарно-рибне господарство "Посейдон"
ПП "Римар"
ЗАТ "Прогрес"
ПП "Кошіль"
Ставищанський продзавод
ПП "Вергелес"
ПП "Лужецька"

Таращанський район

ПСП "Нива", с. В.Вовняна
СП "Северинівське"
СТГК "Мир", с. Чернин
СП "Петрівське"
ПСП "Лукянівське"
СТОВ "Ківшовата АО"
ВАТ Завод "Мотор"
ВАТ "Таращамолоко"
ВАТ "Лукацукор"
ВАТ "Продтовари"
ВАТ "Таращанський завод комбікормів та преміксів"
ПП "Зоря"
ПП "Булатпром"
СТУ "Укрресурс"

Тетіївський район

ДГ "Шевченківське"
ПСП "Слобода"
ПСП "Дзвіняче"
Філія "Тетіївмаслозавод"
ДП "Стадницький спиртзавод"
ДП "Катех-Радіокомплект" ТОВ "Катех-Електро"
ПСП "Дениківка"
ТОВ "ТАК-Агро"

Фастівський район

ВНДГ ім. О.В.Музиченка
Фастівський держлісгосп
ДП ЗАТ "Оболонь" Фастівський пивзавод
ТОВ "Універсал"
ПП "Фасад"
МП "Альянс"

Яготинський район

ТОВ "Яготинський завод мінеральних вод"
AT "Яготинський маслозавод"
ПП "Рудніцькі"
Яготинський хлібозавод

Житомирська область

КСП "Житомирбджолопром"
Головне управління сільського господарства і продовольства
Житомирської облдержадміністрації
Житомирська обласна сільськогосподарська виставка

Львівська область

ЗАТ "Львівський лікеро-горілчаний завод"
Львівська обласна виставка АПК "Львів-Експоцентр"

Сумська область

СДЛО "Сумиліс"
Корпорація "Сумисадвинпром"
ВАТ "Роменський молочний комбінат"

Миколаївська область

Обласна сільськогосподарська виставка
Фермерське господарство "Некторін", м. Миколаїв
ЗАТ "Сандора"
ЗАТ "Лакталіс Україна", м. Миколаїв
ВАТ "Радсад", м. Миколаїв
ВАТ "Коблево"
ДГ "Агрономія" Арбузького району
Корпорація "Миколаївсадвинопром", м. Миколаїв
Фермерське господарство "Владам"
ЗАТ "Янтар"
ВАТ "Золотой колос" Жовтневого району
Первомайський молочноконсервний комбінат, м. Первомайськ

Чернівецька область

ВАТ "Новоселицька харчосмакова фабрика"

Тернопільська область

Головне управління сільського господарства і продовольства
Тернопільської облдержадміністрації
Управління з питань переробної та харчової промисловості
Тернопільської обласної державної адміністрації
ЗАТ "Шустовспирт"

За поданням УААН

Інститут сільськогосподарської мікробіології
ННЦ "Інститут аграрної економіки "
Інститут овочівництва і баштанництва
Інститут садівництва
Інститут зрошуваного садівництва ім. М.Ф. Сидоренка
Інститут картоплярства
ДП "Торговий Дім "Нікітський сад"
Дослідна станція лікарських рослин
Інститут рибного господарства
Інженерно-технологічний Інститут "Біотехніка"
Буковинський інститут агропромислового виробництва
Чернігівський інститут агропромислового виробництва

За поданням Департаменту ринків
продукції тваринництва з Головною
державною племінною інспекцією

Корпорація "Тваринпром"

За поданням Департаменту розвитку
сільської місцевості та підприємництва

Українське об'єднання сільського комунального господарства
"Укрсількомунгосп"
Вінницька обласна асоціація "Вінницясільсервіс"
Сумська обласна асоціація підприємств сільського комунального
господарства
"Сумиоблсількомунгосп"

За поданням ДАК "Хліб України"

ДП ДАК "Хліб України" "Уманський елеватор"
ДП ДАК "Хліб України" "Новоукраїнський КХП"
ДП ДАК "Хліб України" "Львівський КХП"
ДП ДАК "Хліб України" "Ізюмський КХП"
ДП ДАК "Хліб України" "Тернопільський КХП"
ДП ДАК "Хліб України" "Одеський КХП"
ДП ДАК "Хліб України" "Сумський КХП"
ДП ДАК "Хліб України" "Кременчуцький КХП"
ДП ДАК "Хліб України" "Миргородський КХП"
ДП ДАК "Хліб України" " Кролевецький КХП"
ДП ДАК "Хліб України" "Оленівський КХП"